Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sağlıklı yaşam yürüyüşünde buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hafta sonunda STK'ların ve Büyükşehir ile İSU'da çalışan işçilerin katılımıyla gerçekleşen sağlıklı yaşam yürüyüşlerinde hazır bulundu.

Giriş Tarihi: 5.11.2013 14:58
Yürüyüşe katılan sporseverler, sağlıklı ve dinç kalmak için yürüyüşün önemine değindi, düzenli yapılan yürüyüşlerin aynı zamanda sosyal bir etkinlik olduğunu vurguladı.

Hafta sonunda düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşlerinde Kent Konseyi Kadın Meclisleri'nin temsilcileri, iş kadınlarına yönelik STK'ların yöneticileri hazır bulundu. Büyükşehir ve İSU'da çalışan işçilerin de katıldığı sağlıklı yaşam yürüyüşünde ısınma hareketleri Başkan Karaosmanoğlu'nun eşliğinde yapıldı.

Sağlıklı yaşam yürüyüşlerine katılanlar, ''Yapılan her bir dakikalık yürüyüş insanın ömrüne ömür katıyor. Bu yürüyüşlerde sağlık bulduk, çeşitli rahatsızlıklarımızdan kurtulduk. Hareketsizlik tüm hastalıkların başlamasına neden oluyor. Aynı zamanda kentin farklı köşelerinden gelenlerle tanışma ve kaynaşma imkanı da buluyoruz'' ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli sağlıklı yaşam yürüyüşünde buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN