Federasyonla güreş mi tutalım?

Giriş Tarihi: 31.10.2014
Federasyonla güreş mi tutalım?

G.Saray'ın çiçeği burnunda başkanı, TFF ziyaretinde esprili mesajlar verdi: "Federasyonla güreş mi yapacağız? Burası Futbol Federasyonu. Judo Federasyonu falan değil. Oraları olsa güreşiriz."

G.Saray'ın yeni başkanı Duygun Yarsuvat, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e ziyarette bulundu. Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat görüşme sonrasında, TFF ile sarı-kırmızılı kulüp arasındaki geçmiş dönemdeki sorunlar konusunda yöneltilen sorular üzerine, esprili bir şekilde, "Niye ayrılık gayrılık yapıyorsunuz. Biz federasyonla kavga mı edeceğiz? Güreş mi yapacağız? Burası Futbol Federasyonu. Judo falan değil. Oraları olsa güreşiriz" cevabını verdi. Yarsuvat görüşme için de, "Çokkk güzel geçti" yorumunu yaptı.

'GERİSİ GELECEK'
TFF Başkanı Yıldırım Demirören ise, "Ben Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Türk futbolu bir bütün ve Galatasaray da önemli parçalarımızdan biri. Bundan sonra da bir araya geleceğiz" dedi.

TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM
Galatasaraylı yöneticiler Futbol Federasyonu'na giderken bir de jest yaparak, hediye olarak çikolata götürdü. Çikolatayı İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak taşırken, TFF Başkanı Demirören'in de ziyaretten memnun olduğu açıklandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Federasyonla güreş mi tutalım?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN