Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk 11’e bile karıştılar

Turhan, “Bütün kulüplere sızdılar. Yöneticileri kandırdılar. Hatta sahaya çıkacak kadroya bile karıştılar. Onlarla hareket edenler yüksek yerlere geldi, biz hep dışlandık. Ama şimdi hepsi temizlenecek” dedi ..

Giriş Tarihi: 29.7.2016 03:40 Güncelleme Tarihi: 29.7.2016 03:49
İlk 11’e bile karıştılar

Türk unun önemli isimlerinden, TAKVİM Gazetesi yazarı ve ASpor yorumcusu , Fetullahçı Terö Örgütü'yle ilgili çok çarpıcı ifadeler kullandı. FETÖ'nün futbol dünyasına nasıl sinsice sızdığını anlatan Turhan, "Yıllarca tüm kulüplere sızdılar. En alt ligden, en üst lige kadar. Hepsini kandırdılar. Teknik direktör seçimlerine, sahaya çıkacak kadroya bile karıştılar. Bizden de sürekli istediler. Toplantılara çağırdılar. Biz onlarla hareket etmedik diye her gittiğimiz takımda karşımıza çıktılar. Devamlı dışlandık. Benim yarım etmeyecek futbolcular çok önemli transferler yaptı" ifadesini kullandı.

ÜMİT KARAN'DAN 'FETÖ' İTİRAFI!

ARTIK İYİLERİN ZAMANI
FETÖ'nün yanında yer alan isimlerin çok önemli noktalara geldiğini de belirten Evren Turhan, "Çok yetenekli ve çok kaliteli insanlar zor şartlarda futbol oynadılar. Hiçbir yerde dikiş tut- turamadılar. Çünkü her yerde onlar vardı. Onların adamları hemen takım buldu, futbolu bırakır bırakmaz teknik adamlığa başladı. Bizim gibiler yine dışarıda kaldı. Fakat biz yine dimdik ayaktayız. Allahım'a şükür biz burada doğduk, burada ölürüz. Artık iyilerin zamanı. Bizden sonraki nesil rahat etsin. Geçen gün Sarıyer'deydik, sonra da Kısıklı'ya gittik. Meydanlardayız yine. Şu sporun içindeki FETÖ'cüler tek tek ortaya çıkacak. Hepsinden temizleneceğiz. Milli iradeye karşı kimse gelemez" diye konuştu...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk 11’e bile karıştılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN