Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Borcumuz 1.5 milyar TL

Özbek, “Borç ve faiz sarmalındaki en son borç 1.5 milyar TL. Yani 500 milyon var. Bunun 250 milyon doları finans kurumlarına” dedi

Giriş Tarihi: 13.10.2016
Borcumuz 1.5 milyar TL
22 Ekim'deki olağanüstü genel kurulda Riva ve Florya için yetki isteyecek olan Başkanı Dursun Özbek, dünkü Divan Kurulu toplantısında üyelere bilgi verdi. Sponsor gelirlerinin 2020'ye, naklen yayın gelirlerinin de 2019'a kadar temlik edildiğini belirten Dursun Özbek, "Borç ve faiz sarmalındaki en son borç 1.5 milyar TL. Yani 500 milyon ... Bunun 250 milyon doları finansal kurumlara. Bu böyle gitmez. Her sene 38 milyon Euro civarında ödenen borç ve faiz sarmalı, kurumu kökünden sarsar" bilgilerini verdi. Özbek, Riva ve Florya projelerinin aynı paketin içinde yer aldığını ve ayrı ayrı düşünülmelerinin söz konusu olmadığını da ifade etti.

BAŞKANLARI ALKIŞLATTI
Özbek konuşması sırasında Riva'dan söz ederken Selahattin Beyazıt'ı, Mecidiyeköy'de yapılan otelin arazisinden bahsederken de Alp Yalman'ı alkışlattı. Bu arada eski yöneticiler, Riva'yı Galatasaray'a kazandıran 'ın isminin yeni tesislere verilmesi önerisinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Borcumuz 1.5 milyar TL
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN