Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pegasus yurt dışına %30 indirimle uçuyor

Giriş Tarihi: 7.3.2013 11:28

’ndan 7-8 Mart’ta biletini alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Nisan– 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında kampanya dahilindeki dış hat uçuş noktalarına %30 indirimle uçuyor.

İstanbul, 7 Mart 2013 – Her geçen gün uçuş ağını genişleten ve sunduğu uygun fiyatlarla uçmayı herkesin hakkı haline getiren Pegasus, Mart ayı "Uç Uç Günleri"nde Pegasus Plus'lıları Nisan – Mayıs aylarında %30 indirim ile yurt dışına uçuruyor.

Mart ayı Uç Uç günleri; 7-8 Mart!

7-8 Mart'ta www.flypgs.com'dan bilet alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Nisan 2013 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen'den Amsterdam, Viyana, Brüksel, Paris, Marsilya, Lyon, Londra, Tel Aviv, Roma, Bologna, Milan, Beyrut, Zürih, Basel, Bükreş, Priştine, Üsküp, Belgrad, Saraybosna'ya, Antalya'dan Viyana'ya, İzmir'den Brüksel ve Amsterdam'da karşılıklı olarak toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatını yakalıyor.

Bu ayki Uç Uç Günleri'ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, Pegasus misafirlerini bekliyor!

"Uç Uç Günleri" hakkında

Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü belirlenen hatlarda düzenlediği "Uç Uç Günleri" ile Pegasus Plus üyelerine farklı avantajlar sunuyor. Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren Pegasus Plus yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus'a hemen ücretsiz üye olmak için
Pegasus internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adresinden, 18 yaşını doldurmuş herkes hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin akitif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pegasus yurt dışına %30 indirimle uçuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN