Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çardak: "Türk Polisi Baş Tacımızdır"

Giriş Tarihi: 6.4.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:25
Çardak: Türk Polisi Baş Tacımızdır
MHP Milletvekili Aday Adayı Dr. Demet Çardak, Türk Polis Teşkilatı’nın, kuruluşunun 170. yılına ulaşmanın sevinç ve gururunu yaşadığını ifade ederek, "Türk polisi baş tacımızdır" dedi.
Çardak, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, "Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerinin ve ilkelerinin yılmaz savunucusu ve bekçisi olan polis teşkilatının, 170 yıldır ülkemizin bölünmez bütünlüğünün ve kamu güvenliğinin sağlanmasında hiçbir özveriden kaçınmadan, gece - gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin, çalışmakta ve görevini başarıyla yerine getirmektedir" ifadelerini kullandı.
Çardak, mesajından şunları kaydetti:
"Kentimizde polis teşkilatımız, vatandaşlarımızla iyi bir diyalog kurarak, onların güveninin kazanılmasını sağlamış ve vatandaşlarımızın da katkı ve destekleriyle halkımıza en iyi hizmetin verilmesi için kanunlar çerçevesinde hareket edip, güven zedeleyecek tutum ve davranışlardan kaçınılarak, görevinin bilinci içerisinde, sorumluluk duygusuyla hareket ederek çalışmaktadır. Bundan böyle de aynı ilkeler ve hedefler doğrultusunda gurur ve şevkle polisimizin hizmet vereceğine olan inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıldönümünü bir kez daha kutluyor, ebediyete intikal eden şehitlerimizi ve meslek mensuplarını rahmetle anarken gazi polislerimize sağlık ve afiyetler diler, devletimizin göz bebeği olan polisimizin nice yıllar vatandaşlarımızın da güven ve desteği ile en iyi hizmeti vereceğine olan inancımla, sevgilerimi sunarım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çardak: "Türk Polisi Baş Tacımızdır"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN