Ataşbak: “Kentimizin Tanıtımına Yararlı Olacak Projeleri Destekleriz”

Giriş Tarihi: 16.6.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
Ataşbak: “Kentimizin Tanıtımına Yararlı Olacak Projeleri Destekleriz”
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, kentin tanıtımına yardımcı olacak projeleri destekleyeceklerini söyledi.
Ataşbak, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen “Hentbolun Yıldız ve Duayenleri Adana Buluşması”ndan çok etkilendiğini, Hentbol Federasyonu kurulduğu 1976 yılından bu yana bu spora hizmet eden sporcu, antrenör, hakem ve yöneticilerin bir araya gelerek çeşitli aktiviteler düzenlemesinin diğer branşlara örnek olacağını kaydetti.
Olanaklar içinde etkinliğe destek verdiğini belirten Ataşbak, kentin tanıtımına yararlı olacak projeleri destekleyeceklerini ifade etti.
Hentbolun Yıldız ve Duaeyenleri Adana Buluşmaları Komitesi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Osman Metin Yavuz, ekip çalışmasıyla etkinlikten yüz akıyla çıktıklarını, dışarıdan gelen hentbol ailesine nostalji yaşattıklarını, iyi izlenimlerle kentlerine dönmelerini sağladıklarını belirterek, etkinliğe destek veren İl Spor Müdürü Ataşbak ile personeline teşekkür etti.
Teşekkür ziyaretine komite üyeleri Kazım Tekin, Kamil Dikici, Bülent Dede, İbrahim Şentürk, Mehmet Bilbek, Murat Uzel katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ataşbak: “Kentimizin Tanıtımına Yararlı Olacak Projeleri Destekleriz”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN