“Yaza Merhaba” Resim Sergisi Açıldı

Giriş Tarihi: 16.6.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
“Yaza Merhaba” Resim Sergisi Açıldı
Ressam Gülbin Öztürk, "Yaza Merhaba" konulu sulu boya resim sergisini Büyükşehir Belediyesi 75. Yıl Sanat Galerisi’nde açtı. 18 Haziran gününe kadar açık olacak olan sergide birbirinden farklı temalar içeren 100’den fazla tablo yer alıyor.
Gülbin Öztürk, 20 yıldır emek vererek ortaya koyduğu çalışmalarını sergiye katılanlara tek tek anlattı. Özellikle kuş ve çiçek temaları resimler sergiye renk katıyor.
Ressam Gülbin Öztürk, İstanbul’dan davetli olarak geldiği sergi için, öncelikle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti. Adana’da uzun yıllar önce birçok hatırasının bulunduğunu dile getiren Gülbin Öztürk, Adana’da olmaktan mutluluk duyduğunu ekledi.
Adana 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Satı Bahadır Köse ve Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek, sergiyi ilk ziyaret edenlerden oldu. Türkkad Adana Şubesi yönetim kurulu ve üyeleri, Adana Ressamlar Derneği yönetim kurulu ve üyeleri, Dr. İkram Kavuncu, Dr. Nejat Yaycıoğlu, Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Şube Müdürü Yusuf Delikoca, 2. Bölge Koordinatör Şube Müdürü Bekir Durukan ve daha birçok sivil toplum örgütü üyeleri sergiyi ziyaret etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Yaza Merhaba” Resim Sergisi Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN