Anaokulunda, Resim Ve El İşi Sergisi Büyük İlgi Gördü

Giriş Tarihi: 20.5.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 14:56
Anaokulunda, Resim Ve El İşi Sergisi Büyük İlgi Gördü
Kahta Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu’nda resim ve el işi sergisi açıldı.
’ın Kahta ilçesinde Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu’nda gerçekleşen okul sergisine Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tünçmen, Eğitim Bir-Sen Kahta Şube Başkanı Mustafa Işık ve İş Adamı Bedir Yeni ile öğrenci velileri katıldı.
Sergi, İş Adamı Bedir Yeni tarafından okul bahçesinde yaptırılan kamelyaların açılışının yapılmasıyla başladı. Yıl boyunca çocuklar tarafından yapılan resim ve el işi çalışmaları sergilendi. Okul bahçesinde kurulan stantta misafirlere ikramlarda bulunuldu.
Sergiyi inceleyen Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tünçmen, “Çocukların ortaya böyle eserler çıkarması çok güzel. Onların sürekli bir şeyleri yapması kadar güzel bir şey yok. Onlara destek vermek lazım. Daha güzel çalışmalar yapmalarını desteleyerek özgüvenlerinin sağlanması gerekir. Ayrıca okulumuza, iş adamı Bedir Yeni’nin bağışlamış olduğu kamelya içinde teşekkür ederim" dedi.
Vilayetler Okul Müdürü Emine İde ise, “Çalışmalar çok güzel. Çocukların sıra dışı, ilginç, denenmemiş, okula özgü, çocuğun hayallerine sınırlama getirmeyen çalışmalar, çocuklar için önemlidir. Bu tür sıra dışı çalışmalara okulların daha fazla yer vermesi gerekiyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anaokulunda, Resim Ve El İşi Sergisi Büyük İlgi Gördü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN