Bakan Eker Antalya'da

Giriş Tarihi: 6.7.2013
EXPO 2016 Antalya Ajansı'nın 3'ncü Olağan EXPO Konsey Toplantısı bugün saat 14.00'de Ramada Plaza Otel'de yapılacak. Toplantıya Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı, EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Mehdi Eker de katılacak. Bakan Eker'in Antalya programı saat 09.00'da Valilik ziyareti ile başlayacak.

İLK TOPLANTI EXPO
Antalya'nın ev sahipliğinde 2016'da düzenlenecek dünya botanik sergisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, EXPO Konseyi 3'ncü kez toplanıyor. Bundan önceki 2 toplantıya bizzat katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, 3'ncü toplantıda da yerini alacak. EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Eker, toplantıda EXPO hazırlıkları hakkında bilgi alacak. Ramada Plaza Otel'de gerçekleşecek toplantı saat 14.00'te başlayacak.

TURİZMCİLER İLE BULUŞACAK

Yaklaşık 2 saat sürmesi beklenen toplantının ardından EXPO 2016 Antalya Ajansı ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliği ile düzenlenen başka bir toplantıya katılacak olan Bakan Eker, burada turizmciler ile bir araya gelecek. Saat 16.00'da başlaması beklenen toplantıda Antalya turizminin geleceği ve sorunları masaya yatırılacak. Bakan Eker toplantının ardından saat 19.15'te Antalya'dan ayrılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Eker Antalya'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN