5 yıldızlı moloz manzarası

Her gün binlerce turistin geçtiği Turizm Yolu, yol kenarına dökülen çöp ve moloz yığınları nedeniyle Antalya'ya yakışmayacak bir görüntü sergiliyor. Turizmciler ise sessiz

Giriş Tarihi: 5.8.2013
Tatil için Antalya'ya gelen turistler, Kundu bölgesinde bulunan lüks otellerine giderken moloz yığınlarının önünden geçmek zorunda. Turizm Yolu üzerinde bulunan Atık Su Arıtma Tesisi'nin hemen yanında bulunan boş araziye dökülen tonlarca çöp ve moloz, Antalya'ya gelen turistlere çirkin bir "Merhaba" diyor.

KÖTÜ KOKU VE MOLOZ

Atık Su Arıtma Tesisi ile Kervansaray Otel arasında bulunan boş arazi içerisine gelişi güzel dökülmüş çöp ve moloz yığınları, Turizm Yolu'nun kaldırımına kadar uzandı. Konakladıkları otele moloz manzaraları ve artıma tesisinden yayınlan kötü kokular eşliğinde giden yabancı turistler, Antalya'ya ilk geldikleri anda birçok olumsuzlukla karşı karşıya kalıyor.

ÇÖP MANZARASI
Alana yakın bölgelerde bulunan otellerden de çok net bir şekilde görülen moloz yığınları nedeniyle odalarının balkona çıkan turistler, deniz manzarası yerine beş yıldızlı moloz rezaletini izlemek zorunda kalıyor. Turizmciler ise ısrarla bu konuda sessiz kalmayı tercih ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 yıldızlı moloz manzarası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN