Yaz kurslarına devam

Giriş Tarihi: 26.8.2013

AKMEK tarafından sağlanan ücretsiz sanat ve meslek eğitimi yaz dönemi kursları, 4 ayrı branşta yüzlerce kursiyer ile devam ediyor

Kepez Belediyesi'nin eğitim hizmeti Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) tarafından sağlanan ücretsiz sanat ve meslek eğitimi yaz dönemi kursları, 4 ayrı branşta yüzlerce kursiyerin katılımıyla devam ediyor. 4 yılda 22 bin kişiye sanat ve meslek eğitimi veren Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları, yaz döneminde de eğitim faaliyetleri aralıksız sürüyor. AKMEK'in Sakarya, Dokuma, Yeşilyurt, Varsak ve Osman Gazi şubelerinde devam eden yaz kurslarında İngilizce, bilgisayar, resim ve bağlama branşlarında yüzlerce kursiyer eğitim görüyor.

SEZON EKİM'DE BAŞLIYOR

2013-2014 eğitim- öğretim dönemi kayıtlarının devam ettiği ve Ekim ayında yeni sezon kurslarının başlayacağı AKMEK'te, son olarak hizmete açılan Orhan Gazi Kurs Merkezi'yle birlikte toplam 7 şubede, 60'ın üzerinde branşta ücretsiz eğitim verilecek. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü AKMEK ile binlerce vatandaşa sanat ve mesleki eğitim verdiklerini belirterek, bu eğitim kurumlarıyla özellikle ev hanımlarını sosyal yaşama dahil ettiklerini söyledi. Tütüncü, AKMEK'te kursiyerlerin kısa süre içinde birbirinden değerli eserler ortaya koyabilecek donanıma kavuştuklarını dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaz kurslarına devam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN