Sahte pusula krizi

Giriş Tarihi: 24.3.2014

Ak Parti İl Başkanı Köse, kendilerini demokratik yoldan yenemeyeceklerini anlayanların bir takım pusulaları AK Parti pusulası gibi bastırdığını öne sürdü

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, vatandaşlar ve güvenlik güçlerine önemli uyarılarda bulundu. Son günlerde belirli grupların Ak Parti pusulalarını kullanarak kaos ortamı yaratmaya çalıştığını söyleyen Köse, vatandaşları sağduyulu davranmaya ve sandıklara sahip çıkmaya davet etti. Yerel seçimlerde AK Parti'yi demokratik yollarla mağlup edemeyeceklerini anlayanların çeşitli illegal yollara başvurup, AK Parti'nin önünü kesmeye çalıştıklarını belirten Köse, "Bazı grupların bir takım pusulaları AK Parti pusulasıymış gibi bastırıp sonradan bunları manipülasyon malzemesi yapıp, haber yaptırdığını biliyoruz. Bu kişilerin amacı vatandaşları yönlendirerek kaos ortamı yaratmaya çalışmaktır" dedi.

PROVAKASYON İHTİMALİ

Kendilerine bu konuda vatandaşlar tarafından birçok ihbar geldiğini belirten Köse, "Biz AK Parti olarak sandığa sahip çıkılması gerektiğini biliyoruz ve vatandaşın iradesinin sandıkta tecelli etmesine inanıyoruz" şeklinde konuştu. Antalya ve ilçelerinden bu konuda birçok ihbar ve duyum aldıklarını belirten Köse, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Birileri, sanki AK Parti seçimlerde hile yapacakmış algısı uyandırılmaya çalışılıyor. Bütün vatandaşlarımızı sağduyulu davranmaya ve sandığa sahip çıkmaya davet ediyoruz. Antalyalı hemşerilerimiz provokasyonlara karşı uyanık olmalılar. Bu konuda hem güvenlik güçlerine hem de yetkililere büyük görevler düşüyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahte pusula krizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN