Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğle arası gençleşme

Bıçak altına yatmaktan korkanlar artık 'ultraskin' yöntemi ile gençleşiyor. Yöntem çok kısa bir sürede sonuç veriyor

Giriş Tarihi: 6.6.2014
Ameliyat ve anesteziden korkup, bıçak altına yatmak istemeyenler ultraskin yöntemi ile gençleşiyor. Uygulamanın Akdeniz bölgesinde sadece Alanya'da kendileri tarafından yapıldığını vurgulayan Medical Help doktorlarından Tahsin Biner, ultraskin yönteminin medikal estetikte kısa sürede etkili sonuçlar verdiğini, özellikle yüz ve boyun bölgesinde zamanla oluşan kırışıklık ve deformasyonları bu etkili yöntemle yok ettiklerini kaydetti.

HASTALAR RAHAT

Ultraskin cihazıyla gerçekleştirilen tedavide, doku derinliğine odaklandıklarını ifade eden Dr. Biner, cildin üst tabakasına herhangi bir zarar vermeden yüz ve boyun bölgesinde gözle görülür gençleştirmeyi başardıklarını bildirdi. Dr. Biner, uygulamanın özelliklerinden biri olarak cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyulmamasının, hastaları rahatlattığını vurguladı.

UYGULAMA 1 SAAT SÜRÜYOR
Yüz bölgesinde rahatsızlık yaratan pek çok noktaya çözüm bulabildiklerini belirten Dr. Tahsin Biner "Yüz cildi ve çene bölgesinde sarkmalar bulunan hastalarda yanaklara, kaş kaldırtmak isteyen hastalarımızda kaş ve alın bölgesine, göz bölgesinin dış ve alt bölümlerindeki kırışıklıkları azaltmak amacıyla göz çevresine, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkları düzeltmek amacıyla söz konusu bölgeler ile kolda oluşan sarkmalara yönelik uygulamalar yapıyoruz. Ultraskin ortalama 1 saat sürüyor" dedi. Dr. Biner, ultraskin uygulaması ile hastanın ilk andan itibaren hissetmeye başladığı etkinin gün geçtikçe belirginleştiğini ve 3 ayın sonunda hedeflenen sonucun alındığını anlattı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğle arası gençleşme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN