İlk mezunlar için balo düzenlendi

İstek Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi ilk mezunları için balo düzenledi. YGS'nin ardından düzenlenen baloda ilk mezunlar üniversiteye uğurlandı

Giriş Tarihi: 29.6.2014
İstek Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi'nin ilk mezunları YGS'nin ardından düzenlenen balo ile okullarına veda etti. Velileri ve öğretmenleri ile birlikte Titanic De Luxe Hotel'de bir araya gelen İstek'li öğrenciler, liseyi bitirmenin sevinci ile ailelerine de duygu dolu anlar yaşattı. Lise Mezuniyet Balosunda, İstek Vakfı Okulları Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, okul idarecileri, okul aile birliği üyeleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve davetliler, toplam 80 öğrencinin mezuniyet sevincine ortak oldu. İstek Antalya Yeditepe Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koca, "Sizler, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji'nde aldığınız eğitim, bilgi ve beceriler, sosyal ve kültürel değerler sayesinde yaşamınızda ve yüksek öğreniminizde de başarılı olacak, ülkemizin geleceğine yön vereceksiniz. Yolunuz açık olsun" dedi.

MEZUNİYET PASTASI KESİLDİ

Konuşmaların ardından İstek'li ilk mezunlar, mezuniyet pastasını yöneticiler ve öğretmenlerle birlikte kesti. Baloda hep birlikte olmanın keyfini yaşayan ilk mezunlar, müzik eşliğinde gönüllerince bir gün geçirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk mezunlar için balo düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN