İşimize bakıyoruz

Antalyaspor Teknik Direktörü Engin Korukır takımını yeni sezona hazırlarken 'gereksiz' haberlerle vakit kaybetmek istemediğini söyledi. Korukır, "Bizi işimizle eleştirsinler" dedi

Giriş Tarihi: 18.8.2014
Antalyaspor Teknik Direktörü Engin Korukır takımı yeni sezona tam olarak hazırlamak için ekibiyle birlikte büyük efor sarf ettiğini, yapılan asılsız haberlerle futbolcuların morallerini bozmaya çalışanlara izin vermeyeceklerini söyledi. Kendisi ile ilgili yapılan haberleri 'Cevap verilmeye gerek olmayan haberler' sınıfına soktuğunu kaydeden Korukır, "Haber doğru değil. Doğru olsa bile yazılmasında kimseye fayda sağlamayacak haberlerin kaleme alınması art niyetlilikten öteye gitmez" dedi.

BENİM PARA İLE HİÇ İŞİM OLMAZ

Antalyaspor'a para için gelmediğini, Antalya'yı evi gibi gördüğünü anlatan Korukır, "Gerçekten hayret ediyorum. Okumuyorum ama bir şekilde bize ulaşıyor. Bana buradan aldığımın 2,5 katı fazla maaş teklif edilirken burayı tercih etmemin tek sebebi var, Antalya'ya olan sevgim ve başarılı olacağımıza olan inancım. Para ile işim yok. Kimsenin de işi olmasın. Bizi futbolla ilgili, yapıp yapamadıklarımızla eleştirsinler. Biz bir söz verdik, bunu yerine getirmek için görevdeyiz" dedi.

DENİZ SEVİYESİNE İNME PLANI

Davraz'da 1650 metre yükseklikte çalıştıklarını, deniz seviyesinde oynamaya hazır hale gelmek zorunda olduklarını da kaydeden Korukır, "Hazırlıklarımıza Antalya'da devam etme, Bandırma ile İstanbul'da iki hazırlık maçı oynama düşüncemizin nedeni budur. İzmir'de deniz seviyesinde oynayacağımız Karşıyaka maçı öncesi tam olarak hazır hale gelmek istiyoruz. Kadromuza yeni bir katılım olabilir ama mevcut kadromuzdan giden kimse oymayacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşimize bakıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN