Türkiye'nin en iyi haber sitesi

11 yıldır oğlunu arıyor

Giriş Tarihi: 7.11.2014
11 yıldır oğlunu arıyor
Yeter Karadağ (65) 2003 yılı Ağustos ayından bu yana kaybettiği oğlu Osman Koçal'ı arıyor. Gözü yaşlı anne bir parça kemiğini bile bulsam ona razıyım diyerek gözyaşı döküyor. Anne Karadağ, askere gitmesine 5 ay kala geçirdiği trafik kazası sonrasında 1967 doğumlu oğlu Osman Koçal'ın sağ kol ve sağ bacağında felç oluştuğunu, zaman zaman da bilinç kaybı yaşadığını söylüyor.

NÜFUSTAN SİLDİRMEDİ

Yeter Karadağ, 'Zaten sakattı kayboldu kurtuldun' sözleriyle kahrolduğunu söyleyerek, "Yaşadığım acıyı bir ben bilirim. Çocuğumu son nefesimi verene kadar arayacağım. 'Oğlun on yıldır kayıp, git nüfustan sildir' deseler de, asla bunu yapmam. Oğlumla birlikte hayatımı da kaybettim" dedi.

İKİ EVLİLİĞİ BİTİRDİ
Gözyaşı bir türlü dinmeyen dertli anne, şiddet gördüğü ilk eşinden sonra ikinci kez evlendiğini, bu nedenle kızının kendisine düşman olduğunu ve konuşmadığını söyleyerek, "Bakıma muhtaç hale gelen kayıp oğlu Osman Koçal'a bakmak için ikinci evliliğimi de bitirdim. Oğlumun dirisi değilse de ölüsüne kavuşmak istiyorum. Gören, bilen, duyan, bir bilgi sahibi olan varsa bana yardım etsin" dedi. Karadağ, bilgi sahibi olanların 0537 674 47 22 numaralı telefonu aramalarını da istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
11 yıldır oğlunu arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN