Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alman teknolojisi ve kalitesi Antalya'da

Ant. İnş. A.Ş, 112 yıldır Alman kalitesinin beyaz eşyada simgesi olan Miele'nin Bölge Merkez Mağazası olarak hizmet veriyor

Giriş Tarihi: 13.11.2014
Alman teknolojisi ve kalitesi Antalya'da
Türkiye pazarında 1999 yılında faaliyete geçen Miele, Ant. İnş. A.Ş'nin Kırcami Mahallesi Sinanoğlu Caddesi'ndeki showroom'unda sergileniyor. 1999 yılında Türkiye'de yabancı sermaye olarak kendi şirketini kuran Almanya'nın beyaz eşya ve hazır mutfak sektöründeki 112 yıllık köklü kuruluşu Miele; ev aletleri ve endüstriyel cihazlara ait geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Miele; Almanya'da üstün Alman teknolojisi ile üretilen ürünlerini Türkiye pazarında Miele acenteleri kanalıyla satışa sunuyor ve Türkiye çapında 65 yetkili ve eğitilmiş servis teşkilatı üzerinden de danışmanlık ve satış sonrası hizmet veriyor. Ufak bir atölyede başlayan üretim bugün de doğduğu yerde, Almanya'nın Westfallen bölgesi Gütersloh şehri başta olmak üzere aynı bölgede 7 farklı fabrikada üretimine devam ediyor. Miele kurulduğu günden bugüne, elektroniği dahil olmak üzere tüm ürünlerini, kendi araştırma laboratuvarlarında geliştirerek üretimini sürdürüyor. Miele'nin ürünleri kalite, dayanıklılık, fonksiyonellik, uzun ömür ve çevreye duyarlılık özellikleriyle birçok bağımsız enstitü tarafından her sene farklı ödüllere layık görülüyor. Miele fabrikalarında her ürün 20 yıl dayanıklılık testine tabi tutularak geliştiriliyor.

GÜVENİLİR MARKA
Miele, pazarlama ve satış faaliyetlerini maksimum müşteri memnuniyetini baz alarak sürdürüyor. Bu doğrultuda sektörde bir yenilik yaparak 2007 yılı itibariyle Miele markalı ürünler sadece Miele acentesi olan noktalarda tüketici ile buluşmakta ve tüketiciler direkt olarak Miele, MCA sistemi üzerinden merkezden her türlü faturalama, montaj ve satış sonrası memnuniyeti esas alan kullanıcı eğitimi ile tüketicilerle birebir temasa geçiyor. Miele markası uzun yıllardır gerek ürün performansları ve dizaynları ile gerekse satış sonrası teknik servis, müşteri hizmetleri alanlarında başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde beyaz eşya sektöründe "Avrupa'nın En Güvenilir Markası" seçiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alman teknolojisi ve kalitesi Antalya'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN