Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazipaşa geliyor

Giriş Tarihi: 10.4.2015
Gazipaşa geliyor
Antalya Süper Amatör kulüplerinden Gazipaşa Belediyespor, başta futbol olmak üzere çeşitli branşlarda büyümeye gidiyor. Hüseyin Şengöz'ün asbaşkan olarak görev yaptığı kulübün antrenörlüğünü ise Müjdat Kızıltan yürütüyor.

İLÇENİN MAKUS TARİHİ
Gazipaşa Belediye ve Spor Kulübü Başkanı Adil Çelik, sporda yeterli hizmeti alamamış yediden yetmişe tüm Gazipaşalılara hak ettiği spor sevgisini yaşatacak zemini hazırlayacaklarını ve Gazipaşa'nın makus tarihini değiştireceklerini belirterek düşüncelerini arkadaşımız Ejder Benteşen'e anlattı.

ONLARA LAYIK OLACAĞIZ

Gazipaşa'nın yıllardır hizmet alamamış bir ilçe olduğunu belirten Başkan Adil Çelik "Yerel yönetimlerin asli görevlerinin başında çocuklarımıza sosyal olduğu gibi sportif alanlar hazırlamak ve spor yapma imkanı sağlamaktır. İlk iş olarak mevcut tesisler revize edilerek futbolcularımızın barınma sorununu ortadan kaldırdık. Önümüzdeki yaz sezonunda spor okullarına ağırlık verecek ve yetenekli gençlerimizi kulübümüze lisanlı sporcu olarak kazandıracağız. Bizler çocuklarımıza layık olmaya çalışacağız" dedi.

SABIR VE ZAMAN LAZIM

Futbolda da büyük hedefler belirlediklerini kaydeden Başkan Adil Çelik "A takımımızda hedefimiz play-off'a kalmaktı, bunu başardık. Alt yapıda da önemli atılımlarımız var. Her iş sabır ve zaman ister. Gazipaşa bundan sonra sportif başarılarla adından daha sık söz ettirecektir" diyerek düşüncelerini ifade etti.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazipaşa geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN