Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Miting gibi açılış

Giriş Tarihi: 20.4.2015
Miting gibi açılış

AK Parti Antalya 1'inci sıra Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya milletvekili adayları ile birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi'ni açtı

AK Parti'nin Antalya Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) miting gibi bir açılışa sahne oldu. Açılışı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya 1'inci sıra Milletvekili adayı Lütfi Elvan, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya milletvekili adayları ile birlikte yaptı. SKM önünde coşkulu bir kalabalıkla karşılanan Elvan, burada partililerine seslendi.

BOL KESEDEN ATIYOR

Kadınların mecliste başı kapalı, açık bir arada olduklarını ve bir sorun çıkmadığını ifade eden Elvan, geçmişte kadınların başı kapalı diye meclise alınmadığını ve devlet memuru olamadığını hatırlattı. Muhalefet partilerinin AK Parti iktidarının yaptığı işleri hayal dahi edemediğini kaydeden Elvan, şöyle konuştu: "Sizler merak etmeyin onlar bizim yaptıklarımızı hayal dahi edemezler. Onlar laf üretiyorlar. Vaatle iş yürümez. Yapacaksın ve bu millet görecek. Onlar hiçbir zaman iktidar olamayacaklarını bildikleri için vaat üstüne vaat veriyorlar. Biri 3 ikramiye diğeri 5 ikramiye veriyor. Asgari ücret şu kadar olacak diyorlar. Bol keseden atıyorlar. Onlar aslında 'Bu milli iradeden bıktık. Öyle bir yapı oluşturalım ki artık bu ülkeyi İMF memurları yönetsin' diyorlar. Ama siz onlara 'Hayır' diyeceksiniz. Çünkü sizler artık bu ülkeyi yönetiyorsunuz. Küçük bir azınlık yönetmiyor ülkeyi."

BU İŞLER LAFLA OLMUYOR

Artık sadece milletin istediğinin olduğu günlerin geldiğini belirten ve hiçbir vesayetin altında kalmayacaklarını ifade eden Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana yapılan hizmetler ile AK Parti iktidarının 12 yıllık hizmetlerini kıyasladı. AK Parti'nin 12 yılda yaptığı hizmetlerin 80 yıllık hizmete denk olduğunu belirten Elvan sözlerini şöyle sürdürdü: "Milliyetçilik lafla olmuyor. 3 yıl iktidarda kaldılar. 3 koalisyon partisi birbirleri ile kavga ettiler. Memlekete bir çivi bile çakamadılar. 12 yılda 80 yılda yapılanlardan daha fazlasını yapmışız. Bizim ne yaptığımızı herkes biliyor. 80 yılda 6 bin km bölünmüş yol yaptılar. Biz 12 yılda 17 bin 750 km bölünmüş yol yaptık. 80 yılda yapılanın tam 3 katı. 80 yılda sadece 50 km tünel yaptılar. Biz 12 yılda tam 207 km tünel yaptık. Bolu tüneli için ne derdi şu an iktidar olmak isteyen partiler? Diyorlardı ki o tünelde biz patates stoklayabiliriz diyorlardı. Onların yaptıklarını da bizim yaptıklarımızı da görüyorsunuz."

ENGEL ÇIKARILIYOR
İktidara gelişlerinin ardından 10'uncu seçime hazırlandıklarını belirten Lütfi Elvan, her seçim öncesi önlerine engellerin çıkarıldığını söyledi. Yaptıkları hizmetlerin muhalefet partileri tarafından istenmediğini de vurgulayan Elvan, "Her seçim öncesi önümüze engeller çıkarıyorlar. İktidar olmamızı istemiyorlar. Köprüler yaptık istemediler, dünyanın en büyük havaalanını yapıyoruz İstanbul'da muhalefet itiraz ediyor. "Yapmayın Bu memlekete hizmet etmeyin diyorlar. Ama biz yola çıktığımızda milletimizin hizmetkarı olacağımızı söylemiştik. Biz halkımıza, bu memlekete nasıl hizmet edileceğini gösterdik" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Miting gibi açılış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN