Bu kurslar iyi gelecek

Antalya Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları'nın (ASMEK), 2015-2016 öğretim yılı, istihdama yönelik yeni branşlar ile bugün başlıyor

Giriş Tarihi: 10.10.2015
Bu kurslar iyi gelecek
Antalya Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (ASMEK) Antalya halkının taleplerine ve istihdam alanlarına göre her dönem yeni kurslar açmaya devam ediyor.

HER ALANDAN ÖNEMLİLER
Temel Bilgisayar Okur-Yazarlığı, Kadın Plaj Giysileri Dikimi, Stilist Eğitimi, Overlok Makineci, Reçme Makineci, SPA Personel Eğitimi, Ağ Sistemleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Bilgisayar Doküman Hazırlama, Ön Muhasebe, Android ile Mobil Programlama Geliştirme ve Uyum Eğitimi ile Dinamik İnternet Programcılığı PHP Geliştirme ve Uyum Eğitimi kurslarını, bu dönem ilk kez vatandaşın hizmetine sunan ASMEK, daha fazla kişiye, daha fazla branşta ulaşmayı hedefliyor.

KADINLAR İÇİN PLAJ GİYSİLERİ KURSU
Yeni dönem kursları arasında 'Kadın Plaj Giysileri Dikimi' en dikkat çeken kurs olarak yer alıyor. Sahil kenti Antalya'da özellikle kadınlar için düşünülen kurs ile plaj elbisesi, pareo, şort, mayo ve bikini gibi ürünlerin üretimine yardımcı eleman yetiştirilecek. Kurs sonrasında kadın kursiyerlere iş sahası da açılmış olacak. Ürünler, ASMEK bünyesindeki Lara, Düdenpark, Sarısu, Uncalı ve Şarampol Kapalıyol satış ofisleri tüketici ile de buluşturuluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu kurslar iyi gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN