Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vefa böyle bir şey

Antalyaspor'un sevilen isimlerinden merhum Hayati Soykan'ın mezarı ilk günkü gibi bırakılınca vefa örneğini Mehmet Özdilek ve ekibi gösterdi

Giriş Tarihi: 22.10.2015
Vefa böyle bir şey
Antalyaspor'a 9 yıl şoför olarak hizmet veren ve 'Kara şimşek' lakaplı Hayati Soykan'ın ölümü kırmızı-beyazlı camiada herkesi derin bir üzüntüye boğmuştu. 10 Eylül 1950'de başladığı yaşamını bir kalp kriziyle 11 Mart 2015'te noktalayan Hayati Soykan'ın cenazesine camiadan birçok isim katılmış ve 'Kara Şimşek'e son görevlerini yerine getirmişti.

VEFA YOK
9 yıl boyunca futbolcuların canlarını emanet ettiği Hayati Soykan'ı başkanından yöneticisine, futbolcusundan malzemecisine kadar herkes sever ve sayardı. Esprili kişiliği ile de tanınan ve özellikle futbolcularla arası çok iyi olan Soykan, ölümü sonrası unutuldu. Vafatının üzerinden 7 ay geçmesine rağmen Soykan'ın mezarı vefasızlığın simgelerinden biri oldu.

ÖZDİLEK VE EKİBİ YAPTIRDI
Antalyaspor camiasından hiç kimsenin aklına bile gelmeyen şey, 5 yıl boyunca Antalyaspor'da görev yapmış olan Mehmet Özdilek ve ekibinin aklına geldi.

RAHAT UYUYA CAK
Mezarı defnedildiği günkü gibi bırakılan Soykan'a vefa örneği gösteren Özdilek ve ekibi ortaklaşa olarak mezarını yaptırdı ve hiç olmazsa mezarında rahat uyumasını sağlayarak büyük bir vefa örneği gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vefa böyle bir şey
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN