Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kontroller başladı

SABAH Akdeniz gazetesinin yasak olmasına rağmen ’nın Akdeniz Bulvarı’nı TIR ve kamyonların kullandığı ile ilgili haberi yankı buldu. ekipleri bulvarda göz açtırmadı

Giriş Tarihi: 25.4.2016
Kontroller başladı
SABAH Akdeniz'in 11 Nisan tarihinde 'Durduracak kimse yok mu?' haberinin ardından ekipleri Akdeniz Bulvarı'nda kamyonculara yönelik kontrollere başladı. UKOME kararı ile TIR, kamyon ve benzeri araçların kullanımı yasak olmasına rağmen burayı kullanan araçlara ceza uygulandığı bildirildi. Trafik ekipleri, Antalya Limanı'ndan yükleme yapmış araçların Akdeniz Bulvarı'nı kullanan araçlara yönelik sabahın erken saatinden itibaren uygulama başlattı.

TEK TEK KONTROL ETTİ
Trafik ekipleri TIR, kamyon ve benzeri araçları Akdeniz Bulvarı üstünde durdurdu. Sürücülerin evrakları tek tek kontrol edildi. Yasak olmasına rağmen bu yolu kullanan sürücülere ceza kesildi. Sürücüler bu yolu kullanmamaları konusunda uygun bir dille uyarıldı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından bu uygulamanın aralıksız devam edeceği bildirildi.

VATANDAŞLAR UYGULAMA İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
Trafik ekiplerinin TIR, kamyon ve benzeri araçlara yönelik bu uygulaması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Küçük araç sürücüleri ve tatilciler, "6.5 kilometre uzunluğundaki Konyaaltı sahilinde yaz aylarında yoğunluk oluyor. Yasak olmasına rağmen yüksek tonajlı araçların bu yolu kullanması trafikte büyük tehlike oluşturuyor. Trafik ekiplerinin bu uygulaması caydırıcılık bakımından çok önemli" dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kontroller başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN