Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kepez’in yıldızları

Giriş Tarihi: 17.5.2016
Kepez’in yıldızları

Kepez Belediyesi’nin ödüllü spor projesi Kepez’in Yıldızları’na katılan çocuklar, Turgut Özal Spor Salonu’nda düzenlenen şenlikte coştu

KEPEZ'İN PROJESİ ÖRNEK OLDU
Antalya Kepez Belediyesi'nin önce , ardından basketbol ve kategorilerinde yaptığı ödüllü projesi Kepez'in Yıldızları'na seçilen çocuklar, Turgut Özal Spor Salonu'nda düzenlenen şenlikte coştu. AK Parti Genel Başkanlığı'nın AK Partili belediyeler arasındaki proje yarışmasında ödüllendirdiği, Futbol Federasyonu'nun da örnek aldığı Kepez'in Yıldızları Spor ve Eğitim projesi, Kepezli öğrencilerin spor altyapılarına kazandırılmasını sağlıyor.

SPOR TOPLUMSAL FAYDA SAĞLAMALI
Açılış konuşmalarını yapan Milletvekili Mustafa Köse ile Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Başkanı Mutlugil, projenin önemini ifade ederek, Başkan Tütüncü'ye teşekkür etti. Başkan Hakan Tütüncü ise, çocukları uzman antrenörler eşliğinde eğiterek topluma kazandırdıklarını söyledi. Sadece futbol değil, basketbol ve voleybolla da spor politikalarını sürdürdüklerini belirten Tütüncü, "Biz gençlerle birlikte olmak, onları iyi bir insan haline getirmek amacındayız. Temel amacımız bu" dedi.

ÜSTÜN EMEK VE GAYRET SAYESİNDE
Bu projede üstün bir emek ve gayret olduğunu dile getiren Tütüncü, Türkiye'nin esas geleceği olan gençler için bu emeklerin verildiğini söyledi. Şenlikte futbolun yıldızlarına yaptıkları gibi voleybol ve basketbol öğrencilerine de spor malzemesi takdim edeceklerini belirten Tütüncü, "Bir pazar sabahı bu salon veliler ve siz gençler tarafından doluyorsa, vaat ettiğimiz gibi Kepez, bir spor şehri olmuştur. Bu zamanda A takımında olan gençler, şimdi eğitici oldular" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kepez’in yıldızları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN