Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En ağır ceza verilsin

lu gaziler dokunulmazlık düzenlemesi ile mutlu oldu. Terör suçu işleyenlerin en ağır cezayı almasını isteyen gaziler, “Şahit analarının yanan yüreği biraz olsun soğuyacak” dediler

Giriş Tarihi: 23.5.2016
En ağır ceza verilsin
'da yaşayan gaziler, dokunulmazlık düzenlemesi ile terör suçundan yargılanacak milletvekillerine en ağır cezaların verileceğine inandıklarını söylediler. 1997 yılında Hakkari Yüksekova'da gazi olan Yılmaz, "Bence bu yasanın geçmesi çok iyi oldu. İnşallah savcılarımız da gereğini yerine getirirler. İnşallah herkes hakkettiği yasalar çerçevesinde önüne gelecek bütün işlenmiş suçların cezasını çeker" dedi. "Mecliste terörist istemiyorum" diyen Gazi Ersin yılmaz, "Burada ne Türk'ün kürde üstünlüğü, ne de kürdün Türk'e üstünlüğü var. Bu ülke hepimize yeter" diye konuştu. Van Erciş'te PKK'lı teröristlerce yapılan saldırı sonucunda gazi olan Bülent Yıldırım ise, yeni düzenlenen Dokunulmazlık Yasası'nı desteklediğini ve Meclis'te terörist görmek istemediği ifade etti.

HAİNLER AFFEDİLMESİN
Muharip Gaziler Derneği Burdur Şubesi Başkanı Hasan Okyar "Bu ülkeyi bölüp parçalamak isteyen dış güçlerin içerideki işbirlikçi uşağı teröristler vatanımdan kahraman, içi vatan ve bayrak sevgisiyle dolu, Mehmetçiklerimi, polisimi ve sivil halkı kadın, çocuk demeden katleden bu hainlere, teröristlere maddi manevi destek veren, yardım ve yataklık eden kim olursa olsun, en ağır biçimde cezalandırılsın ki, şehit anasının yanan yüreği bir nebze olsun soğusun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En ağır ceza verilsin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN