Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nın güvenli olduğunu gösterdi

Giriş Tarihi: 20.7.2016
Antalya’nın güvenli olduğunu gösterdi

Dünyanın en önemli tur operatörü TUI’nin CEO’su Ebel, darbe girişiminin ardından ’ya geldi. Ebel ‘Güvenli olduğunu göstermek için geldim’ dedi

ve dünyanın en büyük tur operatörlerinden TUI'nin CEO'su Sebastian Ebel darbe girişiminin hemen ardından hiç çekinmeden Antalya'ya geldi. Ebel 'da Vali Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyaret etti.

ANTALYA VAZGEÇİLMEZ
Antalya'nın kendi müşterileri için çok iyi bir seçenek olduğunu altını çizen Ebel, "Antalya turistler için ürün kalitesi noktasında dünyada rekabet edilemez. Bu ürün kalitesi ile Antalya'nın sektöründe vazgeçilmezlerden biri. Son süreçte Antalya'nın turizm noktasında en ufak bir sorun yaşanmaması müşterilerimiz için çok büyük bir avantaj. Antalya bizim için vazgeçilmez. Turizm payında yüzde 20 müşteri portfolyosu içerisinde Türkiye yer alıyor. Antalya'nın güvenli olduğunu göstermek için geldim" dedi.

EN ÖNEMLİ DESTİNASYON
Antalya'nın turizm potansiyeline, yaptıkları çalışmalarla katkı sunmaya çalıştıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ise, "Antalya'nın çok daha iyi bir destinasyon olması için çok önemli projelere sahibiz. Kurvaziyer liman, Boğaçayı, Tünektepe, Konyaaltı Sahil Projesi şehrimizin değerine değer katacak. Bunlar bittiğinde Antalya'nın dünyadaki en önemli turizm destinasyonu olacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya’nın güvenli olduğunu gösterdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN