Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lere en güzel yaz

Giriş Tarihi: 9.8.2016
Engellilere en güzel yaz

Büyükşehir Belediyesi leri unutmadı. Güzel, eğlenceli ve öğretici bir yaz programı hazırlayan Büyükşehir aileleri mutlu etti

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'na bağlı Sosyal Hizmetler Aile Eğitim Merkezleri'nde ' Yaz Okulu' başladı. Haşim İşcan, Çamlıbel, Fatih ve Santral Aile Eğitim Merkezleri'nde açılan Engelli Yaz Okulu'nda birçok dalda eğitim veriliyor. Yaratıcı drama, dans, anne çocuk satranç, resim, piyano ve el sanatları eğitim alan engelli çocuklar bir yandan öğrenirken, bir yanda da eğlenceli saatler geçiriyor. 4-15 yaş arası engelli çocukların yararlanabildiği yaz okulunda çeşitli sosyal faaliyetler de düzenleniyor.

DOLU DOLU YAZ OKULU
Kendilerini ifade etmeleri açısından büyük önem taşıyan 'Engelli Yaz Okulu'nda uzman eğitimciler tarafından haftanın belirli günlerinde eğitim veriliyor. Engelli çocuklara kimi aileleri de eşlik ediyor. Özellikle satranç dersine engelli çocuklar anneleriyle birlikte giriyor. Yaz tatillerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçiren özel çocukların mutlulukları da gözlerinden okunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Engellilere en güzel yaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN