Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yine bildik manzara

Giriş Tarihi: 13.9.2016
Yine bildik manzara

’nın Doğuyaka Mahallesi’ndeki satış yerinde bu yıl da manzara değişmedi. Kentin en büyük kurban satış noktası, vatandaşlar tarafından kesim yerine dönüştürüldü

Antalya'da Bayramı'nın ilk günü, belediyelerin belirlediği kurban kesim yerleri vatandaşlarla doldu taştı. Bayram namazı sonrası kurban kesim yerlerine koşan lılar akşama kadar kurban telaşı yaşadı. Muratpaşa Belediyesi'nin Doğuyaka Mahallesi'nde belirlediği kurban satış noktasında ise yine istenmeyen görüntüler oluştu. Duyarsız vatandaşlar nedeniyle bölge mezbahaya döndü. Gazi Bulvarı kenarındaki görüntü dünya kenti Antalya'ya yakışmadı. Kurban satıcıları ise belediyeye 200 lira kira bedeli ödediklerini belirterek, "Bizden peşin peşin paraları aldılar ama her yıl olduğu gibi alt yapı ve hizmet yine sıfır. Artık birileri bu düzensizliğe dur demeli" dedi. Kent merkezinden havalimanı istikametine doğru yolun tıkanması ve trafiğin durması nedeniyle zaman sinirler girildi. Antalya- Alanya ve Antalya - Havalimanı arasında trafik aksarken tur aracı turistleri uçağına zamanında yetiştirmek için ter döktü.

BİLDİK GÖRÜNTÜLER YAŞANDI
Kurban satış yerinde kesime girişenler toz toprağın yanında küçücük çocukların gözü önünde kesim yapmakta da bir sakınca görmedi. Antalya'da kurban kesen bazı vatandaşlar ise yasaklara aldırış etmeyip kentin değişik noktalarında kesim yaptı. Bazıları ise yol kenarındaki uyarı tabelalarına kurbanlarını asarak ilginç görüntüler oluşturdu. Kurbanlığını otomobilde taşıyanlar ise yine bildik manzaralara imza attı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yine bildik manzara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN