Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türel’den yurt müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel 1200 kişilik çok kapsamlı bir yurdun temelini atacaklarını müjdeledi

Giriş Tarihi: 23.11.2016
Türel’den yurt müjdesi
Ensar Vakfı'nın düzenlediği '5'inci Türkiye Buluşması' Antalya'da gerçekleştirildi. Toplantıya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Burdur Milletvekili ve 15 Temmuz Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat Petek, Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Mustafa Köse, Gökçen Özdoğan Enç, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve 165 şube temsilcisi katıldı.

EĞİTİME DESTEK SÖZÜ VERDİ
Ensar Vakfı'nın yöneticilerine seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, manevi kalkınma olmadan, maddi kalkınmanın olmayacağının altını çizdi. Eğitime her zaman destek olacaklarını anlatan Başkan Menderes Türel, "Çocuklarımızı ve gençlerimizi dini hizmet kisvesi altında beyninin yıkanması ve yeni haşhaşi toplulukların meydana gelmesini önlemek hepimizin vazifesidir. Ensar ruhuyla yapılan hizmetlerin kıymetinin zamanla herkes tarafından daha da iyi görüleceğine eminim" diye konuştu.

EN ÖNEMLİ GÖREV EĞİTİM
2017 yılının ilk aylarında yeni bir yurdun temelinin atılacağını müjdeleyen Başkan Türel, "1200 kişilik içerisinde iki ayrı konferans salonunun olduğu, vakıflarımızın da kültür ve eğitim hizmeti vereceği bir yurdun temelini inşallah 2017 yılının ilk aylarında atacağız. Yine Finike'de ayrı bir yurt projesi başlatmış bulunuyoruz. İnsana hizmet özellikle çocuklarımızın eğitimine dönük hizmet bizim en büyük hizmetimiz ve görevimizdir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türel’den yurt müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN