İşte iki yüzlülük! Süreci kim bitirdi?

FETÖ, Doğan ve medyası işbirliği ile yaklaşık 3 aydır “süreci Cumhurbaşkanı Erdoğan bitirdi” yalanı ısrarla vurgulanıyor. Bu iftirayı ilk kez ortaya atan PKK’nın elebaşlarından Duran Kalkan’ın sözleri bu yalanı gözler önüne seriyor.

Giriş Tarihi: 13.9.2015 13:17
İşte iki yüzlülük! Süreci kim bitirdi?

Gülen örgütünün medyası, Doğan ve ile işbirliği içerisinde yaklaşık 3 aydır "Cumhurbaşkanı Erdoğan 400 vekil istedi. Bu yüzden çatışmazlık süreci sona erdi" yalanını okurlarına ısrarla aktarıyor. Bu yalan ilk kez KCK Yürütme Konseyi Üyesi Duran Kalkan tarafından dile getirilmiş.

DURAN KALKAN (TEMMUZ 2015): "ERDOĞAN PKK İLE SAVAŞMAK İÇİN 400 VEKİL İSTEDİ"
13 Temmuz 2015 tarihinde bir açıklama yapan Duran Kalkan "PKK'ya karşı gümbür gümbür savaşmak için 400 vekil istedi" diyor. Erdoğan'ın yeminli düşmanı olan FETÖ, Doğan ve PKK medyası bu söyleme sarılarak PKK'nın kanlı saldırılarının üzerini örtmeye ve tüm sorumluluğu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üzerine yıkmaya özel bir gayret gösteriyor.

DURAN KALKAN (ŞUBAT 2015): "PKK SİLAH BIRAKMAZ, TÜRKİYE DEVLETİ SİLAH BIRAKSIN!"
Peki "Erdoğan PKK ile savaşmak için 400 vekil istedi" yalanını ilk kez gündeme getiren Duran Kalkan, bu sözlerinden yaklaşık 5 ay önce kendisini ve Erdoğan'ın yeminli düşmanı medyayı yalanlayan bir açıklama yapıyor. PKK silah bırakmaz. Niye bıraksın. Kürtler silah bırakmaz. Türkiye devleti silah bıraksın."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte iki yüzlülük! Süreci kim bitirdi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz