Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarılı Güreşçilerden Vali Çomaktekin’e Ziyaret

Giriş Tarihi: 26.6.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
Başarılı Güreşçilerden Vali Çomaktekin’e Ziyaret
Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, katıldıkları şampiyonalarda dereceler alan minik güreşçileri kabul etti.
Kayseri’de düzenlenen 11-12-13 Yaş Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası ile Kastamonu’da yapılan 11-12 Yaş Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular ile antrenörleri Harun Çetiner, Ramazan Üzüm ve Yusuf Benekli ve Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdin Acar’ın da yer aldığı heyeti kabul eden Vali Çomaktekin, “Spor sağlıklı bir yaşam ve fiziksel ve ruhsal gelişim açısından son derece önemlidir. Genç yaşlı herkesin fiziksel kabiliyetleri ölçüsünde spor yapması gerekir” dedi.
Minik güreşçilerin küçük yaşlarda bu alışkanlığı kazanarak hem gelişimlerine olumlu katkı sağladıklarını hem de gösterdikleri başarılarla ailelerini, antrenörlerini ve kendilerini gururlandırdıklarını vurgulayan Çomaktekin, “Tarihinde bir çok başarılı sporcu yetiştiren Amasya sizler sayesinde bu başarısını artarak sürdürecektir. Sizleri yetiştiren ailelerinizi ve antrenörlerinizi de ayrıca tebrik ediyor, bundan sonraki spor ve eğitim yaşantınızda daha büyük başarılar elde etmenizi diliyorum” diye konuştu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdin Acar ve sporcuların antrenörlerden katıldıkları şampiyonlar ve sporcuların hazırlık süreçleri hakkında bilgi alan İbrahim Halil Çomaktekin, sporculara ve antrenörlerine çeşitli hediyeler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarılı Güreşçilerden Vali Çomaktekin’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN