Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali ERDOĞAN: A. Gücü için de vanayı açın

Giriş Tarihi: 22.1.2013
Mehmet Yiğiner Ankaragücü başkanı olduktan sonra destek çığ gibi büyüdü… Maddi ve manevi destek için Ankara'nın havasını teneffüs edenler sıraya girdi… 80 trilyonluk haciz kararı aldıranların parası ödenip, haciz kararı kaldırıldı… Kimseye borç kalmadı… Transferler yapıldı… Öyle futbolcular alındı ki… Bu takım play-offlara kalır, Spor-Toto Süper Lige çıkar… Tabi ki bunlar sadece hayal… Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in her türlü manevi desteğini vereceğini belirtmesi yeterli değil.
Sayın başkan en azından maddi destek için bir takım arayışlar içerisine girmeli ve organizasyon yapmalı.
Sayın Vali Alaattin Yüksel, Yiğiner başkan seçildikten sonra arayıp, başarı dilememiş.Yüksel, sporu seven birisi. Bir başarı telefonunu bile çok görmüş.
Demek oluyor ki Valimizden Ankaragücü için umut yok.
Genel kurulda onursal başkanlığı alınan Cemal Aydın önemli bir mesaj veriyor… Herkes birlik ve beraberlik içerisinde maddi ve manevi olarak Mehmet Yiğiner ve ekibine destek olmalı… Doğru söylüyor. Herkes destek olmalı… Mehmet Yiğiner ve ekibinin elinde elbette sihirli değnek yok.
Ulusal ve uluslararası alacaklılar ellerini kollarını bağlıyor.
Bu bağı çözmek tüm Ankaralılar'ın elinde… Savcı ve Maliye'nin ne yaptığını bilmiyorum… Yine suç duyurusu yapıyorum… Ankaragücü'nden alacaklı olanların o dönem gelir-giderlerine ve devlete verdikleri vergiye bakılmalı… Bakılmalı ki nasıl alacaklı oldular…

EL ELE VERİLMELİ
Ankaragücü için kaynak yaratılmalı… Keçiörengücü 3. ligde… Ankara'daki otopark işletmelerinden bu kulübe paralar akıyor… Karşı değilim… Bu para musluğundan bir damla da Ankaragücü'ne akıtılmaz mı?
Vana neden Ankaragücü'ne gelince kapanıyor. Anlamış değilim… Ankaragücü için artık kavga günü değil… Sahada genç pırıl pırıl çocuklar formalarının haklarını veriyorlar… Hepsini kutluyor ve alkışlıyorum… Ey Ankaralılar… Kim olursanız olun Ankaragücü için ele ele verin… O zaman sizleri de alkışlarım… Hayal ediyorum ama bir türlü gerçeğe yaklaşamıyorum… Çünkü bu hayallerle gerçeğe varmak çok zor...
Yine de umudumu yitirmek istemiyorum… O musluktan bir damla da lütfen Ankaragücü'ne aksın…

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali ERDOĞAN: A. Gücü için de vanayı açın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN