Yıllar sonra ilk kez tatile gittiler

Giriş Tarihi: 6.7.2013

Yenimahalle Belediyesi, apartman görevlilerini tatile gönderdi. Batıkent'te çalışan 40 kişi, Amasra ve Safranbolu'da unutulmaz bir gün geçirdi

Apartman görevlileri tatilde. Yenimahalle Belediyesi, Batıkent Kardelen Mahallesi'nde görev yapan 40 kişiyi Amasra ve Safranbolu'ya tatile gönderdi. Unutulmaz bir gün geçiren görevliler, yoğun iş tempolarının stresini denize girip, şehirleri gezerek attı. Sabahın erken saatlerinde yola çıkan görevliler, Bolu Mengen'de köy kahvaltısıyla güne başladı.

DENİZİ GÖRMEYENLER VAR

Genç yaşlı her yaş grubundan görevlinin bir arada bulunduğu gezide, güzel dostluklar kuruldu. Amasra'yı ilk defa gören bazı vatandaşların heyecanları dikkat çekti. Daha önce hiç deniz görmeyen kişiler Amasra ve Safranbolu'yu karış karış gezerek, ailelerine hediyelik eşya aldı. Yolcular, Amasra'da balık yiyip, Safranbolu'da özel Türk kahvesini içerek günün yorgunluğunu attı.

BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİLER
Kardelen Mahalle Muhtarı Ali Coşkunyürek'in talebi üzerine gerçekleşen gezi Yenimahalle Belediyesi'nden olumlu yanıt aldı. Muhtar Coşkunyürek, "Apartman görevlileri çok yoruluyor. Onların üstlerindeki yükü biraz azaltmak, hiç tatil yapmayanlara imkan sunmak istedik. Belediyemiz bu isteğimize destek verdi" diye konuştu. Coşkunyürek ve apartman görevlileri Belediye Başkanı Fethi Yaşar'a desteklerinden dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıllar sonra ilk kez tatile gittiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN