Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akfen'in patronu Hamdi Akın, TÜGİAD Ankara'ya konuk oldu

TÜGİAD'ın kurucularından Hamdi Akın, kendi adına düzenlenen salonun açılışına katıldı. Akın, iş yaşamına dair tavsiyeler verdi

Giriş Tarihi: 25.11.2013
Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara, ekonomi ve iş yaşamında önemli başarılara imza atan bir konuğu ağırladı. Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜGİAD Ankara'nın kurucusu Hamdi Akın, şubede kendi adının verildiği salonun açılış törenine katıldı. TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın ve üyelerle bir araya gelen Akın, kendi iş yaşamından örnekler vererek tavsiyelerde bulundu.

ÖNEMLİ BİR İSİM
'Hamdi Akın' isminin kendileri için çok önemli olduğuna dikkat çeken TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın, "Akın'ın, yalnızca genç işadamlarının değil, Türk iş dünyasının sesi, temsilcisi olması yolunda gösterdiği çabaların da katkısıyla TÜGİAD bugün, Türkiye'nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri oldu ve Türk girişimcilerin vizyonu haline geldi. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Akın'ın bilgi ve engin tecrübelerine her zaman ihtiyaç duyacağız" dedi.

ÇOK ÇALIŞIN ÖNERİSİ
Hamdi Akın dernek kurmanın ve bunu önemli bir seviyeye getirmenin zorluklarından söz etti. Dernek üyelerine kendi iş yaşamından örnekler veren başarılı işadamı "Bağımsız kişilerle ortak olmaya özen gösterin. Birbirinizle iş yapmaya gayret edin ve çok çalışın" tavsiyesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akfen'in patronu Hamdi Akın, TÜGİAD Ankara'ya konuk oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN