ANGİAD'a kadın başkan adayı

Başkent'in önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Ankara Genç İşadamları Derneği Başkanlığı'na Fatma Semiz başkan adayı oldu

Giriş Tarihi: 26.11.2013
Başkent cemiyet hayatının sevilen isimlerinden işkadını Fatma Semiz, Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) için başkan adayı oldu. 13 yıldır dernekte aktif faaliyetlerini sürdüren ve halen dernekte başkan yardımcısı olarak görev yapan Semiz, iddialı projelerle başkanlığa aday olduğunu söyledi. Ayrıca derneğin Kadın Kolları Platformu'nun da başında bulunan Semiz, başkan seçilirse dernek tarihinin ilk kadın başkanı olacak.

13 YILDIR DERNEKTE

ANGİAD'ın, 2014 yılının ilk ayında yapılacak olağan genel kurulu öncesi adaylara yeni bir isim daha eklendi. Dernekte başkanlığa ilk kez bir iş kadını talip oldu. Ankara'nın iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Fatma Semiz, derneğin en aktif yöneticilerinden biri olarak tanınıyor. 13 yıldır ANGİAD çatısı altında bulunan Semiz, adaylığına ilişkin yaptığı açıklamada, "Bugün önemli bir dönüm noktasına gelmiş bulunuyorum" dedi.

"KENDİ YAŞAMIMA BENZETİYORUM"
"13 yıl önce kapılarını genç bir girişimci kadına sonuna kadar açan ANGİAD, bugün aynı insanı başkan adayı olarak bağrına basıyorsa bu, camianın büyüklüğünün en güzel kanıtıdır" diyen Semiz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ekibimle birlikte üzerinde durduğumuz en önemli şey, üyelerine büyük avantajlar sağlayan, pazarı sadece etrafındaki dar bir alan görmeyip, dünyanın her yerini pazar kabul eden, ANGİAD'lı üyeleri bu pazara taşıyan, üretimini inovatif olarak geliştirmesine katkı veren bir sistemin hayata geçmesidir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ANGİAD'a kadın başkan adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN