Sevdiklerinizi yeni yılda mutlu edin

Yılbaşı için birçok kişinin derdi, eşe dosta ne alacağına karar vermek... Sevdiklerinizi tek taş bir yüzükle, kırmızı iç çamaşırıyla ya da çok amaçlı hediye sepetleriyle sevindirebilirsiniz

Giriş Tarihi: 20.12.2013
Yeni yılı karşılamaya çok az bir zaman kala, birçok kişi hediye derdine düştü. Eşine dostuna 2014'ün ilk hediyelerini seçmekte zorlananlar, alışveriş merkezleri ve çarşıların yolunu tuttu. Hediyenizi hala seçmediyseniz pek çok alternatif sizleri bekliyor. Yılbaşı hediyeniz için tek taş bir yüzüğü ya da uğur getirdiğine inanılan kırmızı bir iç çamaşırı tercih edebilirsiniz.

Tek taş her zaman gözde

Sevdiklerine hem özel hem de değerli bir hediye vermek isteyenler, kuyumcu dükkanlarının yolunu tutuyor. Altın ya da kıymetli taşlardan yapılan takıların başında da tek taş yüzükler geliyor. Sevdiğini tek taş yüzükle gülümsetmek isteyenlerin bütçelerine göre farklı seçenekler var. Tek taş yüzüklerin fiyatı 150 ile 1000 TL arasında değişiyor. Daha değerli olan pırlanta tek taş yüzükleri düşünenler ise 750 ile 3 bin 500 TL'yi gözden çıkarmak zorunda.

Kırmızı iç çamaşırı

Yılbaşının en özel rengi olan kırmızı, hediyelere de damgasını vuruyor. Yılbaşına girerken giyildiğinde uğur getirdiğine inanılan kırmızı iç çamaşırları bu yıl da gözde. Sevgilinizi ya da eşinizi kırmızı bir iç çamaşırıyla sevindirebilirsiniz. Vitrinleri süsleyen kırmızı sütyenlerin fiyatları markalarına göre 15-40 TL, külotların fiyatları ise 30-55 TL arasında değişiyor. İsteyenler, kırmızı pijamaları da hediye olarak seçebiliyor. Bunların fiyatları ise 15-75 TL arasında.

Mumlar da seviliyor

Son günlerin en çok tercih edilen hediyelerinden biri de çok amaçlı sepetler. Her zevke hitap edecek kravatlar, biblolar ve çikolatalar gibi birçok sürprizi içinde barındıran sepetler, ideal bir yılbaşı hediyesi olabilir. Yeni yıla özel olarak hazırlanan mumlar da seçenekler arasında yer alıyor. 2012 için raflarda yerini alan ışıl ışıl mumların fiyatları, boyutlarına göre değişiyor. Her renkten mumum fiyatı, 2 TL'den başlayıp, 40 TL'ye kadar çıkıyor.

Saat ya da kravat

Yeni yıl öncesi sevdiklerinizi şık bir saatle ya da kravatla da sevindirebilirsiniz. Saat modası her sezon değişiyor, kullanılan renkler, kasalar, malzemeler yenileniyor. Hediye için şık ve markalı bir saat düşünenler en az 150 TL'yi gözden çıkarmak zorunda. Saatlerin fiyatları marka ve kullanılan malzemelere göre artıyor. Pırlanta ve özel taş kullanılan saatlerin fiyatları ise daha yüksek. Şık kravatların fiyatları ise 15 TL'den başlayıp, 150 TL'ye kadar ulaşıyor. Çeşit çeşit oyuncaklar da yeni yıl için sevimli bir hediye olabilir.

Çanta ve kitap da olabilir

Yılbaşı hediyeleri arasında pek çok seçenek var. Çanta ya da ayakkabılar da bunlar arasında. Sevdiklerini çantayla memnun etmek isteyenler, 30 TL ile 100 TL'yi gözden çıkarmak zorunda. Ayakkabıların fiyatları ise marka ve modeline göre değişiyor. Kışlık ayakkabıların fiyatları 50 TL'den başlayıp, 250 TL'ye ulaşıyor. Kitaplar da hediye seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Son dönemin gözde kitapları, sevdiklerinize 2014'ün en güzel hediyesi olabilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevdiklerinizi yeni yılda mutlu edin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN