Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankapark'a maketli tanıtım

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen dünyanın en büyük tema parkları arasında yer alacak Ankapark, Başkentliler'e maketli ürünlerle tanıtılıyor

Giriş Tarihi: 27.3.2014
Büyükşehir Belediyesi'nin inşa ettiği dünyanın en büyük tema parklarından Ankapark, dev bir maket ve parkta yer alacak oyuncakların protopleriyle Başkentliler'e tanıtılıyor. Ankamall Metro İstasyonu yanında kurulan alanda Ankapark'ın birebir maketi üzerinden gerçekleştirilen tanıtıma Başkentliler büyük ilgi gösteriyor.

OTOROBOT, DİNOZOR, GOKART

Dünyanın sayılı tema parkları arasında gösterilen dev eğlence merkezinin henüz inşaat halindeyken büyük ilgi görmesi Büyükşehir Belediyesi'ni harekete geçirdi. Her gün binlerce kişinin kullandığı Akköprü Metro İstasyonu yanında kurulan Ankapark Tanıtım Merkezi'nde, parkın içinde yer alacak otorobot, peluş hayvanlar, devasa dinozorlar ile gokart gibi farklı oyuncakların birer protipleri sergilenmeye başlandı.

7'DEN 70'E HERKES ZİYARET EDİYOR

Ankapark Tanıtım Merkezi'ne, açıldığı günden itibaren 7'den 70'e her yaştan Başkentli'nin büyük ilgi gösterdiğini belirten yetkililer, özellikle metro çıkışı anne babaların merkeze gelip çocuklarını oyuncaklarla oynattıklarını kaydetti. Özellikle gençlerin, çocukluklarında oynadıkları robotların dev modelleri önünde fotoğraf çektirdiklerini dile getiren yetkililer, Ankapark Tanıtım Merkezi'nin, açıldığı günden itibaren sadece Ankaralılar değil, yerli ve yabancı turistlerin de uğrak yeri olduğunu vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankapark'a maketli tanıtım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN