Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üstün Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu

TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, 15 yıldır üstün hizmetlerde bulunan kişi ve kurumların başarılarını alkışladıklarını belirtti

Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı'nın (TÜSİAV) geleneksel hale gelen Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. Rixos Grand Ankara Otel'deki törende konuşan TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, 15 yıldır ödül törenleriyle başarıyı alkışladıklarını belirtti. Törende SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık da Ankara Üniversitesi (AÜ) Rektörü Erkan İbiş'e ödül takdim etti. Kokteylle başlayan TÜSİAV Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri gecesine katılım yoğun oldu. Törende bir konuşma yapan Vakıf Başkanı Veli Sarıtoprak, gelişmiş ülkelerde başarının her zaman ödüllendirildiğini belirterek, TÜSİAV'ın kurulduğundan bu yana başarılı insanları ödüllendirdiğini ifade etti. Ödülün, alan kişiler ve elde edilecek başarılar için "borç senedi" olduğunu bildiren Sarıtoprak, 2015 yılında da bu geleneklerini sürdüreceklerini söyledi.

Ödülünü Osman Altınışık verdi
Törende aralarında Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı ve AK Parti Çankaya Belediye Başkan Barış Aydın'ın da bulunduğu 15 kişiye ödül verildi. Rektör İbiş'in ödülünü SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık takdim etti. Ankara'da iş ve siyaset dünyasının ünlü simalarının buluştuğu tören, renkli görüntülerle sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üstün Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN