'Çankaya'ya bakın CHP iktidarını görün'

1. Bölge Milletvekili adayı Ali İhsan Arslan, iktidarın CHP'ye geçmesi halinde Türkiye'nin neler kaybedeceğinin Çankaya'ya bakılması halinde görülebileceğini belirtti

Giriş Tarihi: 14.5.2015
'Çankaya'ya bakın CHP iktidarını görün'
AK Parti Çankaya Sosyal İşler Başkanı Murat Akça tarafından düzenlenen "Birlik ve Beraberlik Toplantısı" AK Parti 1. Bölge milletvekili adayları Ali İhsan Arslan ile Barış Aydın, AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Ali Güven ve çok sayıda işadamı, eğitimci ve vatandaşın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

TOPYEK ÜN YOLA ÇIKTIK

AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Arslan yaptığı konuşmada "Bugün CHP'ye oy verenler Çankaya'dan bir daire aldığı zaman 400-500 bin lira kaybediyor. İktidarı CHP'ye verdiğiniz zaman düşünün neler kaybedersiniz. Biz 13 yıl önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yola çıktık. Yola çıkarken topyekûn kalkınmayı, huzuru, refahı, adaleti, bireysel hak ve özgürlükleri, şeffaflık ve demokrasiyi, dini inançları yaşama özgürlüğünü tesis etmekti amacımız. Hamd olsun bu amacımızda belirli noktalara geldik. Milli geliri 230 milyar dolardan 800 milyara çıkardık. IMF'ye borç verecek duruma geldik. Sizlerin katkılarıyla bu yolda bize gösterdiğiniz destek ile Türkiye 7 Haziran'dan sonra da Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile batısından doğusuna top yekün kalkınmaya devam eden bir ülke olacaktır" dedi. AK Parti Çankaya İlçe Başkanı Ali Güven ise "Elimizde çok büyük bir marka var Çankaya markası. Ama gün geçtikçe değer kaybeden bir marka oluyor. Biz bunu doğru düzgün değerlendiremiyoruz. İnşallah halkımız Çankaya'yı doğru bir şekilde değerlendirme şansını bize verir biz de elimizden geleni yaparız" dedi.

ÇANKAYA'YI KARIŞ KARIŞ GEZİYORLAR
Parti Çankaya Sosyal İşler Başkanı Murat Akça da, "Milletvekilleri adaylarının Çankaya'yı karış karış gezdiğini belirterek, "Değerli hemşehrim Ali İhsan Arslan'a, Ankara sevdalısı Barış Aydın'a ve Çankaya İlçe Başkanımız Ali Güven'e çok teşekkür ederim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Çankaya'ya bakın CHP iktidarını görün'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN