Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ya tebrik yağdı

Yayın hayatındaki 11'inci yılını kutlayan 'ya başkentin ekonomi, siyaset ve sivil toplum temsilcilerinden tebrik mesajı yağdı

Sabah Ankara'ya tebrik yağdı
Yayın hayatına başladığı 2005 yılından itibaren yaptığı haberlerle başkentin nabzını tutan , kuruluşunun 11'inci yılını kutladı. Ankara'ya emek ve değer katan iş ve siyaset dünyası, gazetemizi bu anlamlı gününde yalnız bırakmadı. SABAH Ankara'yı başarılı haberciliğinden ötürü tebrik eden birçok isim, gazetemize nice uzun yayın hayatı dileklerinde bulundu.

Köklü ve saygın gazetelerden...

Türkiye'nin en köklü ve saygın gazetelerinden Sabah gazetesinin, genç ve dinamik kadrosunun sorumlu haberciliği ile başkentin yerel sesi olan SABAH Ankara'nın, 11'inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, SABAH Ankara ailesine selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Kaliteden ödün vermedi

11 yıl önce yayın hayatına başlayan SABAH Ankara sorumlu ve ilkeli haber anlayışıyla başkentin haberlerini okuyucusuna duyurmuştur. Aynı zamanda verdiği hizmetler ve haber kalitesinden ödün vermeyen tavrıyla basın camiası içinde takdirle izlenen bir yayın organı olmayı başarmıştır. Halkımızın doğru ve güvenilir haber alma hakkına yaptığı katkı, tüm övgülerin üzerindedir. SABAH Ankara'nın 11'inci yaşını yürekten kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Kentlilik bilincine katkı

sabah Ankara, Ankara'nın başkent olmasının yanında, 'Kent Ankara' için 11 yıldır özenle çalışıyor. Sadece Ankara'dan haberleriyle kentlilik bilincinin oluşmasındaki emeklerini takdirle takip ediyoruz. Başkent olmanın yanında Anadolu'nun da merkez kenti konumundaki Ankara için çalışan tüm kurumların yanında olan habercilik anlayışıyla geride bıraktıkları 11 yıl için tebrik ediyor, başarılarla dolu uzun yıllar diliyorum

Başkentin markası oldu

Sabah Ankara, 2005 yılından bu yana Ankara'ya hakim, kentsel sıkıntıları bilerek çözüme yönelik, kamuoyunu bilgilendirici ve tarafsız yayınlar yapıyor. Bir kent gazetesi olarak önemli bir misyon yüklenmiş durumda. Sayın Osman Altınışık'ın yönetiminde, haberciliğin önemini bilen, mesleki değerleri koruyan, deneyimli kadrosuyla başkent gündemine damga vuran SABAH Ankara eki, 11 yıllık geçmişiyle marka olmayı başarmıştır. Sorumlu ve güvenilir yayıncılığıyla aralarında bizlerin de yer aldığı geniş kitlelerin günün haberlerini aldığı ilk kaynak olmuştur. Yeni yaşında da SABAH Ankara'nın yerel yönetimler ve halk arasında köprü olmaya devam edeceğine inancımızla, 11'inci yaşınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Takdirle izlenen bir yayın

Ankara İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan: SABAH Ankara, hizmetleri ve kaliteden ödün vermeyen tavrıyla, basın camiası içinde takdirle izlenen bir yayın organı oldu. Ankara iline ve bölgemize yaptığı katkılar her türlü takdirin üzerindedir. 11'inci yaşınızı kutladığınız bu günlerde tüm gazete çalışanlarınızın birlik ve beraberlik dolu, güzel günler geçirmesini temenni ederim.

Ana gazeteden önce okuyoruz

Türkiye'nin şekillendiği bir kentte ya��arken, uzun yıllar kente dair gelişmeleri izlemekten uzak kaldık. Ta ki büyük gazetelerimizin Ankara ekleri yayınlanıncaya kadar. Kentimizin ekonomik ve sosyal gelişimini bize 11 yıldır başarıyla çıkardığınız SABAH Ankara göstermiş oldu. Artık çoğu zaman ana gazeteden bile önce okuduğumuz SABAH Ankara'nın 11'inci yaşını kutluyor, bugünlere gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyor ve başarıyla dolu nice yıllar diliyorum.

Çok önemli bir boşluğu doldurdu

Sabah Ankara yayın hayatına başladığı ilk günden Ankaralıların doğru haber almasında önemli bir boşluğu doldurdu. 11 yıldır da Ankaralıların gözü, kulağı ve sesi oldu. Doğru ve tarafsız haberleriyle güçlenen SABAH Ankara ailesi farklı bakış açılarıyla Ankara medyasında da kendine çok güzide bir yer edindi. Sorumlu ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla örnek bir medya organı olan SABAH Ankara ailesinin kuruluş yıldönümünü kutlar, nice yıllar ve başarılar dilerim.

STK'lara değer veriyor

kuruluşunun 11'inci yıldönümünü kutlarken, SABAH Ankara'nın kent haberleriyle halkın sesi olmayı başardığını memnuniyetle söyleyebiliriz. SABAH Ankara ekibinin bu yöndeki çaba ve özverilerini takdirle karşılıyoruz. Dolu dolu sayfaları, cesur haberleri ile Ankara'nın sorunlarının çözümü noktasında önemli bir misyon üstlenen SABAH Ankara'ya sivil toplum kuruluşlarına verdiği değer ve önemden dolayı ayrıca teşekkür ediyor, nice güzel yıllar diliyoruz.

Ankara'ya hizmet ediyor

Kent gazeteciliğinin önemi her geçen gün artıyor. Ankaralıların gündemi, olayları ve gelişmeleri takip ettiği, tarafsız gazetemiz SABAH Gazetesi Ankara eki 11 yıldır Ankara'ya hizmet etmektedir. Gece gündüz demeden haber peşinde koşan, yayınladığı haberlerle bazen güldüren, bazen ağlatan, bazen de düşündüren, tarafsız bir şekilde yaklaşarak yaptığımız çalışmaları vatandaşlara duyurmamızda bize sonsuz destek olan SABAH Ankara'nın nice 11 yıllar geçirmesini temenni ediyorum.

Bize başkentimiz Ankara'yı anlatıyor

Medya kuruluşları özgürleştikçe halkın doğru haber alması ve çok seslilik de o derece gelişir. Kent haberleri şehrimize sahip çıkmamızı, şehirle bütünleşmemizi sağlamak gibi önemli bir görev üstleniyorlar. Bu amaçla 11 yıldır başkentimiz Ankara'yı bize anlatan SABAH Gazetesi Ankara ekini ve basın emekçilerini tebrik ediyor başarılar diliyorum.

Şehrin ilgiyle takip ettiği bir gazete oldu

Basın sektöründe 11'inci yılını geride bırakarak önemli bir başarıya imza atan SABAH Ankara eki, yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren, tarafsız ve ilkeli yayınları ile Ankaralıların gönlünde önemli bir yer edinerek, tüm şehrin merak ve ilgiyle takip ettiği bir gazete oldu. Kuruluş yıldönümünüzü kutluyor, tüm gazete çalışanlarına başarılı nice yıllar diliyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sabah Ankara'ya tebrik yağdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN