Valilik, Serdar’ın kaçırılma ihtimalini değerlendiriyor

İmrahor deresinden başlanarak Temelli’ye kadar 7 ayrı ekip tarafından aranan küçük Serdar hâlâ bulunamadı. Valiliği, Serdar’ın kaçırılmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor

Giriş Tarihi: 19.4.2016
Valilik, Serdar’ın kaçırılma ihtimalini değerlendiriyor
Başkentte 5 gün önce kaybolan 8 yaşındaki Serdar Kandemir'i İmrahor deresi üzerinde arama çalışmaları sona ererken Valiliği, Serdar'ın kaçırılmış olabileceği yönünde bir açıklama yaptı. Serdar'ın dereye düştüğü söylenen yerden Akköprü'ye kadar olan ve büyük bölümü beton bloklarla kaplı kısımlar kırılarak dalgıçlar tarafından arama yapıldığı belirtilen açıklamada, Akköprü'den Temelli'ye kadar olan bölümde de 7 ekip tarafından arama yapıldığı ancak bir sonuca ulaşılamadığı vurgulandı.

"ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR "
Valilik açıklamasında, "Serdar Kandemir'in kaçırılmış olabileceği ihtimali de değerlendirilerek ilgili ekipler tarafından çalışmalara devam edilmektedir" denildi. Çankaya'ya bağlı İmrahor Mahallesi'nde okuldan çıktıktan sonra evine dönmeyen ilkokul 2'nci sınıf öğrencisi Serdar'ı bulmak için İmrahor deresinde yoğunlaştırılan arama çalışmalarına, Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı sualtı arama kurtarma ekibi, AFAD ve ekipleri katıldı. Ekipler, İmrahor deresi ile Hatip ve Çubuk çayının birleştiği yerden Sincan OSB'ye kadar sürdürdü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Valilik, Serdar’ın kaçırılma ihtimalini değerlendiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN