Başbakan Binali Yıldırım Altındağ’da

Giriş Tarihi: 15.11.2016
Başbakan Binali Yıldırım Altındağ’da

Kabine üyeleri ile birlikte Altındağ’a gelen Başbakan Binali Yıldırım, Sivil Dayanışma Platformu’nun Hamamarkası bölgesindeki Ankara ofisinin açılış törenine katıldı

Başbakan Binali Yıldırım ve kabine üyeleri Altındağ'daydı. Sivil Dayanışma Platformu'nun Hamamarkası bölgesindeki Ankara ofisinin açılış törenini gerçekleştiren Başbakan Binali Yıldırım'a, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki de eşlik etti. Çok sayıda bakan, milletvekili ve AK Parti temsilcisinin katıldığı açılış programında, Başbakan Binali Yıldırım, sivil toplum örgütlerini çok önemsediklerini belirtti. Altındağ Belediyesi tarafından restore edilerek tekrar hayata kazandırılan Hamamarkası'na gelen Başbakan Yıldırım, esnaf ve bölgede oturan vatandaşlarla da sohbet etti. Dualar eşliğinde açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, Başbakan Yıldırım ve beraberindeki heyet, Sivil Dayanışma Platformu'nun Ankara ofisini gezdi.

TİRYAKİ'Yİ TEBRİK ETTİ
Başbakan Yıldırım, Başkan Tiryaki ile gerçekleştirdiği kısa sohbette Altındağ Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip ettiğini aktararak, Başkan Tiryaki'yi tebrik etti. Başbakan Yıldırım'ı Altındağ'da ağırlamaktan dolayı çok memnun olduklarını ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ise "Sayın Başbakanımızın ilçemizi ziyaret etmesi bizleri onurlandırdı. Kendisine kısaca gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan bahsettik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Binali Yıldırım Altındağ’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN