Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atasoy, AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

Giriş Tarihi: 23.2.2015 10:48
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı ve aynı zamanda Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, AK Parti milletvekili aday adayı oldu.
Nezaket Emine Atasoy Aday Adaylığı başvurularının yapıldığı son gün 20 Şubat 2015 günü AK Parti Ankara İl Başkanlığına gelerek Ankara 2. Bölge Milletvekili Aday adayı Başvurusunu. Nezaket Emine Atasoy AK Parti Ankara İl Başkanlığında herhangi bir açıklama yapmayarak parti binasından ayrıldı. Nezaket Emine Atasoy 20 yıllık Sivil Toplum Kuruluşları çalışmaları ve İş Kadını sıfatıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin ve Filistin Devletinin Bağımsızlığı için çok sayıda ulusal ve uluslararası organizasyonlar düzenledi. Nezaket Emine Atasoy’un Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Filistin Devleti ve Filistin Halkı yararına yaptığı uluslararası çalışmalar Kuzey Kıbrıs Türk Halkı ve Filistin Halkı tarafından takdir edildi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas tarafından yapmış olduğu uluslararası organizasyonlardan dolayı takdir edilen Atasoy, çalışmalarının karşılığında da ödüllendirildi.
NEZAKET EMİNE ATASOY KİMDİR
Nezaket Emine Atasoy aslen Kastamonulu olup İstanbul da dünyaya geldi. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Atasoy, Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Avusturya’da dış ticaret ve uluslararası ticaret eğitimi aldı. Atasoylar Prestij A.Ş. Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Nezaket Emine Atasoy Türkiye’nin her yerinde, Avrupa, Asya, Afrika Ortadoğu’da örgütlü olan Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanlığı unvanını taşıyor. Aynı zamanda Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı olan Nezaket Emine Atasoy, Ortadoğu Devletleri Barış Zirvesi Eş Başkanlığı görevini de sürdürüyor.
Nezaket Emine Atasoy Türkiye Sanayici iş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı sıatıyla Türkiye ile Afrika Devletleri, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Arap Devletleri, Ortadoğu Devletleri, Balkan Devletleri arasında uluslararası büyük ticaret antlaşmaları sağladı. Nezaket Emine Atasoy Türkiye ve Dünyadan çok sayıda kurumlar ve kuruluşlar tarafından ödüllere layık görüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atasoy, AK Parti Ankara Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN