Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadınlar Gününde Doyasıya Eğlendiler

Giriş Tarihi: 9.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Kadınlar Gününde Doyasıya Eğlendiler
Gölbaşı Belediyesi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı programda konser veren ünlü sanatçılar Gülşen Kutlu ve Fasl-ı Nisa, Gölbaşılıları coşturdu. Cumhuriyet Kapalı Spor Salonundaki konserde, en sevilen parçalarını seslendiren Gülşen Kutlu’ya Gölbaşılılar da bir ağızdan eşlik etti. Kutlu, konserde Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın eşi Hatice Duruay’a da mikrofon uzattı. Sanatçı ile kısa bir düet yapan Hatice Duruay, vatandaşlardan alkış aldı. Cumhuriyet Kapalı Salonu’nda verilen konsere Gölbaşılıların ilgisi büyük oldu. Vatandaşlar, ünlü sanatçı Gülşen Kutlu şarkılarına eşlik edip alkış tuttu. Konserden önce konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı’nın eşi Hatice Duruay, konsere gelen vatandaşlara teşekkür edip, salondaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Hatice Duruay, yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gölbaşı Belediyemizin düzenlediği programa hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Dünya var olduğundan bu yana topluma yön veren, doğumdan ölüme kadar varlığını ta yüreğimizde hissettiğimiz, hayatın temelinin sevgiden ibaret olduğunu bizlere hatırlatan, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin ve toplumun temel taşı kadınlarımız. Bizler adını dünya tarihine kahramanlığıyla, cesareti ile, fedakarlığıyla yazdırmış Kurtuluş savaşında düşman işgaline karşı ülkesini, canını ortaya koyarak koruyan, cepheye top ve mermi yetiştiren Anadolu kadınlarıyız. 365 günün sadece bir gününü Kadınlar Günü olarak kutlamak yetmez. Bize her gün Kadınlar Günü. Bu gün hangi aileye yardım edeceğiz, bu gün hangi kadının elinden tutacağız derdi ve tasasıyla beraber olmak dileğiyle burada bulunan kadınlarımızın şahsında tüm kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutluyor, saygılar sunuyor ve hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”
Konser bitiminde ünlü sanatçıyı tebrik eden Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın eşi Hatice Duruay da, Gülşen Kutlu’ya Gölbaşı Mogan Bıçaktan Kaması ve çiçek hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadınlar Gününde Doyasıya Eğlendiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN