, Berlin Fuarı’nda Tanıtıldı

Giriş Tarihi: 9.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Batman, Berlin Fuarı’nda Tanıtıldı
, Almanya-Berlin Fuarı’nda 4 dille tanıtımıyla dikkat çekti. Batman Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy ile Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı’nın yer aldığı fuarda Batman standı en çok ilgi gören stantlar arasında yer aldı.
Rehber Nevin Vural’ın tanıtımını yaptığı Batman standı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy ve Kültür-Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı, Alman turistler başta olmak üzere diğer ülkelerdeki yabancı konukları Batman’a beklediklerini dile getirdi.
Berlin Fuarı’nda Batman’ı iyi tanıttıklarını belirten Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy, "Rehberimizle birlikte Fransa, İspanya, İtalya, Japonya, Almanya ve Arap ülkelerinin tur operatörleriyle görüşme imkanı bulduk. Fuarda Batman Valiliği’mizin broşürleri ile hediyeleri dağıtıp şehrimizin tanıtımını gerçekleştirdik. Fuarda açtığımız stant beklenilenin üzerinde ziyaretçi akınına uğradı. Hasankeyf ağırlıklı olmak üzere kentimizin diğer tarihi yerlerini de tanıtmaya çalıştık. Turizm sezonunda ilimize Almanya, Fransa ve bazı ülkeler başta olmak üzere birçok turistin geleceğine inanıyoruz. Almanya ve Fransa’daki bazı turizm operatörleriyle görüştük. Batman, bu yıl turizm pastasında daha çok pay alacağına inanıyoruz. Bunun için girişimlerimizi de sürdürdük" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Batman, Berlin Fuarı’nda Tanıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN