Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lı Öğrencilerden Örnek Davranış

Giriş Tarihi: 25.3.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
Batmanlı Öğrencilerden Örnek Davranış
TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu, değerler eğitimi kapsamında ’Kardeşimle el ele’ etkinliği düzenleyerek, Danalı Köyü İlkokulu öğrencilerini kendi okullarında konuk etti.
TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu’nda gerçekleşen etkinliğe, Milli Eğitim Şube Müdürü Beşir Tileği, TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu Müdürü Erkan Yılmaz, Danalı Köyü İlkokulu Müdürü Zahir Erzen, öğretmenler ve iki okulun öğrencileri katıldı. Değerler eğitimi kapsamında gerçekleşen ’Kardeşimle el ele’ etkinliğinde, Danalı Köyü İlkokulu’nda öğrenim gören 60 öğrenci, TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu’nda misafir edildi. Misafir edilen her bir öğrenciye, bir kardeş öğrenci belirlenerek birlikte ders işlemeleri sağlandı.
TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu’nda okuyan öğrenciler, öğle arası Danalı Köyü İlkokulu’ndan gelen kardeş öğrencileri, evlerinde yemeğe misafir etti.
Etkinlikle unutulmaya yüz tutan, misafirperverlik, öğrenciler arasında kardeşlik bağı ve yardımlaşma duygusunun pekiştirilmesinin amaçlandığına işaret eden TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu idarecileri, bu türden etkinliklere devam edilerek, öğrencilerin doğru davranış ve değerlere bağlılıklarının sağlanmasına çalışılacağını ifade etti.
Danalı KÖyü İlkokulu idareci ve öğrencileri de, ’Kardeşimle el ele’ etkinliğiyle kendilerini misafir eden TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu idareci ve öğrencilerine teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Batmanlı Öğrencilerden Örnek Davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN