Milletvekili Ağbal:

Giriş Tarihi: 5.8.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 6.8.2015 05:37
Milletvekili Naci Ağbal, İl Özel İdaresine son 3 ay içerisinde toplam 1.1 milyon lira İller Bankasından ilave kaynak aktarıldığını belirtti.
Ağbal, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Seçim döneminde ziyaret ettiğimiz köylerde muhtarlarımız tarafından gündeme getirilen talepler arasında içme suyu, sulama ve kanalizasyon hatlarında kullanılmak üzere malzeme talepleri vardı. Yapılan talepler üzerine, İller Bankası yetkilileri ile görüşmeler yaptık. Bunun sonucunda Mayıs ayında 500 bin liralık ödenek Bayburt İl Özel İdaresi’ne geldi. Daha sonra ilave talepler dikkate alınarak, İller Bankasından yeniden kaynak talebinde bulunuldu. Bu talep de dikkate alınarak İLBANK Yönetim Kurulu yeniden köylerimizin içme suyu, sulama kanalları ve kanalizasyon işlerinde kullanılacak malzeme alımı için 600 bin lira kaynak tahsis etti. Söz konusu kaynak bu hafta Özel İdare Genel Sekreterliği’ne aktarılmıştır. Böylece Bayburt İl Özel İdaresi’ne son 3 ay içerisinde toplam 1.1 Milyon lira İller Bankası’ndan ilave kaynak aktarıldı.
Söz konusu ilave kaynakların Bayburt İl Özel İdaresi’ne tahsisi hususunda gösterdikleri yakın ilgiden dolayı İller Bankası Yönetim Kurulu’na ve İller Bankası Genel Müdürü’ne teşekkür ediyorum. “
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayburt Milletvekili Ağbal:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN