Bulgaristan’dan ’ya Teşekkür

Giriş Tarihi: 10.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Bulgaristan’dan Bursa’ya Teşekkür
Bulgaristan’ın Rusçuk kentinden gelen sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, yapılan desteklerden dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Neşet Çakmaklı’nın Heykel Tarihi Belediye Binası’nda kabul ettiği Bulgaristan heyeti, Bursa’nın Balkanlara desteğinin farkında olduklarını söyledi. Kuzey Bulgaristan’da 12 şehre hitap eden, yoksullara yardım ve sünnet etkinlikleri gibi faaliyetler gerçekleştiren Türk Güneş Federasyonu temsilcileri ile Rusçuk İli Semerci Köyü Muhtarı Müjgan Halilova, Hak ve Özgürlük Kadın Kolları temsilcileri ve meclis üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Bulgaristan’da dostluğu pekiştiren güzel hizmetlere imza attığını söyledi.
Bulgaristan heyetinden Halilova, “Bursa’nın dostluğu Bulgaristan’da hissediliyor. Bulgaristan’daki insanlar, ne mutlu ki ’Türkiye bizim yanımızda’ diyerek gururlanıyor” dedi.
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Neşet Çakmaklı, konuklarına Bursa’yı ve Büyükşehir Belediyesi’nin kentin sınırları içinde ve dışında gerçekleştirilen çalışmalarını anlattı. Çakmaklı, ziyaretin sonunda konuklarına Bursa’ya özgü hediyeler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bulgaristan’dan Bursa’ya Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN