Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ziraat Bankası’ndan m TSO’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 5.8.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 6.8.2015 05:34
Ziraat Bankası’ndan Çorum TSO’ya Ziyaret
Ziraat Bankası m Bölge Yöneticisi Halil Yüksel, Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyarete etti.
Ziraat Bankası Zafer Çarşısı Şube Yöneticisi Erhan Kartal, Bahabey Şube Yöneticisi Abdullah Çandır, Hitit Şube Yöneticisi Özlem Varlıoğlu ve Kırsal Kalkınma İletişim Uzmanı Bülent Uçar’ın bulunduğu ziyarette banka yöneticileri Hitit Şube ve bankanın genel durumu hakkında Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal’a bilgi verdi.
Hitit Şube Yöneticisi Özlem Varlıoğlu, son şube ile birlikte Ziraat Bankası’nın il merkezinde Girişimci Şube ile birlikte 5 şube ve bir Bölge Yöneticiliği ile hizmet vermekte olduğunu söyledi.
Hitit Şubesi’nin 14 Temmuz 2015 tarihinde hizmet vermeye başladığını ifade eden Varlıoğlu, İnönü Caddesi, İl Emniyet Müdürlüğü binası karşısında bulunan şube merkezinde bütün bankacılık hizmetlerinin verildiğini aktardı.
‘Bir bankadan daha fazlası’ sloganıyla hizmet veren Ziraat Bankası’nın, Türkiye’de en fazla şubesi bulunan banka olma özelliğini taşıdığını ifade eden Varlıoğlu, Hitit Şubesi olarak da ‘bir şubeden daha fazlası’ sloganıyla hizmete başladıklarını belirterek, Çorum ekonomisine katma değer üretmeyi hedeflediklerini aktardı.
Varlıoğlu, önceleri yalnızca emekli bireylere ve kırsal kesime yönelik hizmet verdiği şeklinde bilinen Ziraat Bankası’nın, yeni açılan ihtisas şubeleri ile birlikte de toplumun bütün kesimlerine hitap eden bir banka olduğunu sözlerine ekledi.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, Türkiye ekonomisinde bankaların önemli bir yere sahip olduğunu, Ziraat Bankası’nın da köklü geçmişiyle ülkenin en önemli bankalarından bir tanesi olduğunu söyledi. Başaranhıncal, Hitit Şube’nin Çorum’a ve iş dünyasına hayırlı olması temennisinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ziraat Bankası’ndan Çorum TSO’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN