Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zevkler öne çıkıyor

Jüpiter Aslan, Merkür ve Venüs Yengeç burcunda. Satürn Akrep'te ileri gitmeye başlıyor ve retrodan kurtuluyor. Yaşantımızdan ve bulunduğumuz şartlardan taviz vermek istemeyecek ve kişisel zevklerimizi ön plana çıkaracağız. Yeteneklerimize güveniyoruz. Uzun süredir görmediğimiz akrabalarımızı ziyaret edecek, sanatsal ve kültürel etkinliklere katılmak isteyeceğiz. Sanat faaliyetlerinin arttığı bir hafta.

HATA YAPMAYIN KOÇ: Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları ele alırken, daha disiplinli olun. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin.
SEZGİLER YÜKSELİYOR BOĞA: Alışılmışın dışında tutkular, duygular ortaya çıkıyor. Bu tür sevecen yaklaşımlarla karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanabileceksiniz. Aşk hayatınızda romantik günler var.
RUHSAL YENİLENME DÖNEMİ İKİZLER: Yollarla ilgili eğlenceli haberler alacak ve kendinizi ruhsal olarak yenilenmiş hissedeceksiniz. Yolculuklarda ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olun.
GÜCÜNÜZÜ İSPATLAYIN YENGEÇ: Aile ve yuva evinizi etkileyecek olan bu tutulma, sizi çok farklı yönlendirecek. Görüşecekleriniz yüksek mevkideki kişiler olacak. Gücünüzü ispat etmek için uygun bir dönem.
KENDİNİZDEN EMİNSİNİZ ASLAN: Karşı cins üzerinde etkiniz fazla. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olun. Hırslı ve sosyal yönleriniz ortaya çıkıyor.
SOSYAL AKTİVİTELER ARTIYOR BAŞAK: Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı mantıksal beraberlikler kuracaksınız. Sizden daha genç kişilerle sosyal aktiviteler var.
İŞ ÖNEM KAZANIYOR TERAZİ: Yeni iş fırsatlarıyla ilgili çevrenizden önemli destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor. Başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atın. Aşk ilişkilerinizi gözden geçirin.
ENERJİNİZ YÜKSEK AKREP: Planlarınızı uygularken kibar fakat ısrarcı davranarak size karşı çıkanlara karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor.
İŞBİRLİĞİ VAR YAY: İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanacaksınız.
SÜRPRİZ İLİŞKİ OĞLAK: Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecek. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz.
ORTAKLIK OLABİLİR KOVA: Akıllı insanlarla konuşmayı seviyorsunuz. Onların değişik fikirlerinden siz de etkileneceksiniz. Ortaklıklara açıksınız. Duygu ve sezgilerinizi çevrenizdeki olaylara yönelteceksiniz.
EGOLAR YÜKSEK BALIK: Çevrenizdeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz hakim olacak. Kararlı davranırsanız, şartlar sizden yana olacak. Yeni şeyler yaratma konusunda isteklisiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zevkler öne çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN